Як малювати мангу олівцем. рісункт на лист а4 олівцем.

Перед тим як почати малювати мангу , потрібно познайомитися зі стилістичними канонами цього жанру, так як він дуже традиційний.
Вам знадобиться
  • Папір формату А4, олівець
Інструкція
1
Зазвичай мангу малюють на аркушах формату А4, на яких нанесені поля. Внутрішня рамка - це головна робоча область. Але деякі кадри можуть виходити за неї, що зробить композицію більш динамічною. Мангу малюють чорно-білої, після чого розфарбовують обкладинку. Спочатку зробіть начерки за допомогою простого олівця. Не робіть лінії занадто товстими і жирними, щоб уникнути неприємних слідів від них, якщо ви їх зітрете.
2
У манги є свої характерні особливості, які потрібно обов'язково дотримуватися. Так пропорції тіла людини дещо відрізняються від того, що ми бачимо в житті. Це скоріше метафора для вираження драматичного або комічного ефектів. Через пози і робили героїв розкривається їх характер. Ви можете малювати якусь деталь або частину тіла в якийсь власній техніці, це додасть вашим роботам індивідуальність, але все ж не слід занадто віддалятися від канонів жанру.
3
Використовуйте у своїй роботі тонкі допоміжні лінії. Вони допоможуть уникнути асиметричності або рук і ніг різної довжини.
4
Починайте малювання з вільного начерку, поступово насичуючи його деталями і новими елементами. Якщо почати малювати деталі перед там як ви закінчите особа персонажа, то є ймовірність, що в кінці кінців вони не будуть вписуватися в загальну картинку, тоді доведеться від них позбутися. Якщо ви виявили помилку, то виправте її відразу, не відкладайте в довгу шухляду.
5
Враховуйте, що у героїв повинні бути суттєві відмінності в зачісці, очах, манері одягатися, якщо, звичайно, це не йде в розріз з конкретною сюжетною лінією. Так само дуже бажано, щоб у кожного персонажа була індивідуальна форма очей та обличчя. Все це допомагає розкрити характер героїв, що дуже важливо.
6
Показуйте різні нахили голови і міміку персонажів, різноманітьте їх пози, але в теж час прагніть до того, щоб обидва ока героя були аналогічними. Дотримання цих порад сприятиме максимальної точності та ефективності малювання.
7
8