Як видалити програми з телефону.

У наш час телефон перестав бути простим засобом зв'язку і вміє виконувати безліч завдань за допомогою встановлених програм. Але якщо ви тривалий час не користуєтеся якою-небудь програмою, її можна видалити, очистивши тим самим місце в телефоні. Для кожної моделі телефону видалення програм здійснюється по-різному.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся телефоном Nokia, щоб видалити програми з телефону , вам потрібно зайти в меню і вибрати розділ «Параметри». Тут вам потрібно перейти в розділ «Менеджер програм», а потім вибрати пункт «Встановлені програми». Відкриється список всіх програм, які були встановлені в телефон. Знайдіть потрібне вам додаток і натисніть «Функції», а потім «Видалити» .Якщо у вас телефон Nokia з сенсорним екраном, натисніть на екрані зі значками додатків меню «Функції», а потім «Упорядкувати». Тепер виберіть значок додатка і знову натисніть «Функції». У меню, натисніть «Видалити».
2
Якщо ви користуєтеся iPhone, порядок видалення програм буде наступним. Відкрийте екран із позначкою непотрібної програми і натисніть на іконку, утримуючи палець на ній кілька секунд. На іконці програми з'явиться хрестик. Натисніть на нього, і програма буде видалена з телефону .
3
Якщо ви володієте телефоном Sony Ericsson, то для того щоб видалити програму, вам потрібно зробити наступне. Перейдіть в меню «Органайзер», потім натисніть «Диспетчер файлів». У списку програм виберіть ту, яку потрібно видалити, потім натисніть «Функції», далі «Управління файлом», а потім «Видалити».