Як встановити аську на мобільний телефон.

Спілкуватися хочеться завжди і скрізь, але це не завжди можливо. Тому придумали телефони , з більш новими можливостями для спілкування. Однією з цих можливостей є аська, в ній набагато зручніше спілкуватися і виходить дешевше.
Інструкція
1
Скачиваем аську з будь-якого сайту на комп'ютер у форматі jar. Найвідоміші сайти - jimm.org і wap.jimm.org.ru. Після цього дістаємо з телефону флешку (мікро-сиди) вставляємо її в картрідер (EXPLAY SO/MMC/MS/xO USB 2.0 Card Reader) і підключаємо її до комп'ютера (вставляємо в роз'єм де написано USB). Далі скидаємо архів з аською з комп'ютера на флешку, виймаємо її і вставляємо назад у телефон. І починаємо встановлювати аську.
2
Заходимо в Меню - Мої папки - Інші - Карта пам'яті і шукаємо, де у написано "Jimm (Amatory mod 0.1.2) .jar". Натискаємо кнопку Ок. Перед цим потрібно перевірити чи підключений у вас GPRS. Для цього зателефонуйте своєму оператору і він вам все розкаже. Дізналися, що у вас телефон підтримує всі функції - продовжуємо роботу. Визначтеся, в яку папку хочете встановити аську (це можуть бути Ігри або Програми). Вибрали нехай це буде Ігри, натискаємо Ок. Вилізе питання "Додаток без підпису. Продовжити?" натискаєте "Так". І телефон автоматично вам її встановлює.
3
Для того щоб аська працювала, потрібно встановити необхідні параметри. По-перше, ввести UIN (номер аськи) і пароль. Ці поля заповнюються в Налаштування - Вчений запис. Далі в Меню - Настройки - Мережа прописуємо наступні дані: ім'я сервера - login.icq.com, порт - 5190, тип підключення краще вибрати - сокет, підтримувати підключення - так, таймаут пінгу вибирати - 120, підключатися автоматично - вибір на розсуд, настройки підключення ставимо галочку - «асинхронна передача», в рядках wap-профіль і User Agent нічого не пишемо. В інтерфейсі міняємо мову на російську і приступаємо до спілкування.
Зверніть увагу
Не забувайте, що віртуальне спілкування ніколи не замінить реального.
Корисна порада
Якщо ви самі не можете встановити аську на телефон, попросіть про це людину яка розбирається в комп'ютерах.
ICQ є популярним сервісом для обміну миттєвими повідомленнями. За допомогою ICQ користувачі отримують можливість безкоштовно посилати один одному текстові повідомлення і всілякі файли. Використовувати сервіс можна практично з будь-якого сучасного мобільного телефону за допомогою спеціальної програми-клієнта.

Офіційний клієнт ICQ

Офіційний клієнт від сервісу ICQ доступний для завантаження в магазині додатків кожного сучасного мобільного пристрою. Щоб здійснити скачування клієнта ICQ, перейдіть в меню апарату і запустіть менеджер додатків. Наприклад, якщо у вас телефон Android натисніть на іконку Play Market. Якщо у вас iPhone, для пошуку програми ви можете скористатися AppStore або магазином iTunes. Для використання сервісу на Windows Phone досить викликати програму Market Place, яка також доступна в меню аппарата.В рядку пошуку, яка розташована в правій верхній частині вікна програми, введіть ICQ і натисніть кнопку посилки запиту. Серед отриманих результатів виберіть офіційний клієнт ICQ. Натисніть на кнопку «Встановити» і дочекайтеся закінчення роботи програми установки. Після цього запустіть клієнт в меню апарату, скориставшись з'явилися на головному екрані ярликом ICQ. Для початку роботи з програмою введіть ваш UIN (або e-mail) і пароль, щоб отримати доступ до списку контактів і можливостям програми.

Пряме завантаження

Якщо ваш телефон працює на будь-який інший платформах, окрім Android, iOS або Windows Phone, ви також можете завантажити програму. Перейдіть на офіційну сторінку icq.com з браузера вашого мобільного телефону. Для цього натисніть на ярлик «Інтернет» або «Браузер» в меню вашого апарату і введіть адресу офіційного ресурсу ICQ. Після цього натисніть на кнопку «Завантажити», щоб почати завантаження і установку клієнта програми. Якщо ваш телефон не був автоматично визначений на сайті, ви можете вручну вибрати модель апарату, скориставшись відповідними посиланнями на екрані.

Альтернативні клієнти

Окрім офіційної програми ICQ для телефонів існує безліч альтернативних додатків, які дозволяють здійснювати спілкування з використанням сервісу . Так, для Android існує повнофункціональний клієнт Jasmine, що підтримує роботу не тільки з ICQ, але і безліччю інших сервісів. Для iPhone ви можете завантажити додаток IM +, а для Windows Phone існує альтернативна програма IMTalk. Дані програми дозволяють вести повноцінний обмін повідомленнями з користувачами ICQ. Завантажити вищеперелічені програми можна за допомогою попередньо встановленого на телефоні магазину додатків. Для платформ Java існує повнофункціональний клієнт Jimm і його всілякі модифікації.