Як зробити вушка зайця.

Костюм зайчика напевно стане в нагоді вашому малюкові, і не тільки на новорічному ранку. Можна поставити домашній спектакль, а можна просто влаштувати цікаву гру з різними казковими персонажами.
Вам знадобиться
  • М'яка пухнаста біла або сіра тканина або хутро - близько півметра при ширині 70 см
  • Рожева, біла або сіра фланель
  • Смужка пенофола
  • Ободок або тасьма, на яку кріпляться вуха
  • Шматок міліметрівки або газетного паперу.
Інструкція
1
Переведіть викрійку на папір, збільште і вирежьте.Разложіте хутро виворотом вгору і обведіть вухо. Зробіть припуск 1,5 - 2 см на шви. Те ж саме зробіть на фланелі. Обведіть викрійку на шматку пенофола і виріжте без припусків.
2
Складіть тканину і хутро лицьовими сторонами всередину. Стачайте шви, залишивши знизу 2-2,5 см для кріплення вуха до обідка. Вставте параплена.
3
Прикріпіть вуха до обідка або тасьмі так, щоб нижня частина вуха "охоплювала" ободок, а нижній шов опинився під обідком. Припуски з боків повинні бути акуратно подогнути.Ніжнюю частина пенофоловой підкладки пришийте до обідка швом "через край" .Заделайте нижній шов.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що розкладати викрійку вуха на тканини треба по долевой.Для утренника вуха повинні бути ошатними - їх можна, наприклад, прикрасити мішурою. А для спектаклю або рольової гри можна зробити вушка і простіше.
Корисна порада
Пенофол можна купити в будівельному або господарському магазині. Зазвичай з нього роблять килимки для ванной.Пенофол можна замінити дротом. Дріт повинна бути достатньо гнучкою і не дуже жорсткою. З неї робиться каркас, який вставляється всередину вуха. В цьому випадку в ущі потрібно ще вкласти трохи сінтепона.Вместо пенофола можна використовувати параплена, але тоді на ободок в місцях кріплення вушок необхідно буде капнути трохи клею для пластика.