Як вирізати текст з картинки. вирізати з малюнка текст.

При редагуванні фотографій, створенні колажів і фотоподборок, і при іншій роботі з графікою, нерідко виникає необхідність вирізання якогось елементу із зображення - наприклад, вам може знадобитися вирізати з зображення текстовий елемент. Зробити це нескладно, якщо у вас є Adobe Photoshop CS2 і початкові навички володіння даним графічним редактором.
Інструкція
1
Відкрийте Adobe Photoshop і завантажте фотографію або картинку, на якій потрібно вирізати текст, за допомогою команди меню File> Open. Потім у верхній панелі меню відкрийте вкладку Filter і виберіть опцію Extract. Також ви можете викликати цю функцію, натиснувши комбінацію клавіш Alt + Ctrl + X.
2
Ви побачите, як ваше зображення відкриється в окремому вікні редагування. У лівій вертикальній панелі інструментів виберіть саму верхню іконку - інструмент маркера.
3
На панелі, розташованій праворуч від малюнка, налаштуйте параметри кисті - розмір, жорсткість, тип, і так далі. Курсором миші акуратно обведіть ваш об'єкт по контуру, повністю замикаючи контур навколо букв.
4
Коли текст буде повністю обведений, на лівій панелі інструментів виберіть заливку - другу іконку зверху, і застосуєте її до обведеним областям.
5
Перевірте, чи не залишилося у вас необроблених фрагментів тексту, і подивіться, наскільки правильно заливка передала форму і обриси тексту. Якщо вас все влаштовує, натисніть в правій верхній частині вікна кнопку ОК.
6
Ви повернетеся в основне вікно програми, і побачите, що вирізаний текст тепер розташовується на прозорому тлі, і його можна використовувати для подальшого редагування та обробки зображень.
7
Ви можете помістити вирізаний текст на будь-який новий фон, а також змінити його форму, напрямок і колір, а також вільно переміщати текстовий фрагмент на прозорому полі, вибираючи для нього найкраще місце розташування.