Як розібрати ремінь безпеки. Як розібрати замок ремінь безпеки.

Під час складання реверсивних ременів безпеки в заводських умовах проводиться їх регулювання на спрацьовування фіксаторів, що запобігають переміщення водія чи пасажирів в салоні автомобіля. Що зберегло чимало життів при ДТП. Самостійне розбирання і регулювання реверсивного пристрою ременя безпеки категорично заборонена. У зв'язку з тим, що проведення подібних робіт в домашніх умовах - неможливо.
Вам знадобиться
  • - викрутка,
  • - гайковий ключ на 19 мм,
  • - гайковий ключ на 13 мм,
  • - пассатижи.
Інструкція
1
Але для тих, хто вирішив розширити свій кругозір в пізнанні детальної конструкції реверсивного ременя безпеки , пропонуємо вивчення даного пристрою на прикладі розбірки ременя, призначеного для фіксації пасажира на задньому сидінні.
2
Щоб демонтувати задній ремінь, виконайте наступне: - зніміть спинку заднього сидіння, - видаліть пластикову накладку, що закриває головку болта поясного кріплення; - ключем на 19 мм відкрутите болт кріплення ременя, - видаліть пластикову накладку, встановлену на верхньому кріпленні ременя, - ключем на 19 мм викрутити болт, - демонтуйте задню полку, - відкрутивши болт кріплення реверсивної котушки, вийміть її зі свого місця; - витягніть ремінь безпеки з салону автомобіля.
3
Помістивши пристрій на верстак, розберіть реверсивну котушку, яка може бути механічного або вакуумного конструктивного решенія.Все вищеперелічене, допустимо по відношенню до ременя безпеки , втратило свою функціональність. По відношенню ж до справного ременю - цього краще не делать.Механізм підтягування ременя - складна конструкція, що вимагає ретельної регулювання. Будь-яке порушення заводських установок може привести до трагічного проісшествію.Не забувайте про це.