Як зняти пухлина особи. Як прибрати набряки з обличчя.

Пухлина на обличчі - це завжди велика неприємність, яка може порядно зіпсувати життя. Але радує, що для лікування пухлини на обличчі, що є наслідком удару або удару, існує безліч народних засобів. Швидкість лікування пухлини безпосередньо залежить від того, наскільки швидко ви почнете її лікувати.
Інструкція
1
Щоб пухлина швидше спала, необхідно прикладати до неї пакет з льодом, або холодний компрес. Це рекомендується робити в першу чергу, перед застосуванням всіх інших засобів.
2
Хорошим засобом є бадяга. Це прісноводна губка, яка продається в аптеці у вигляді порошку або гелю. Пов'язку з бодягою слід тримати довго. Вона повинна висохнути на обличчі, щоб цілющі властивості виявилися повною мірою.
3
Широко відомим є наступний метод - прикладати до набряку сире м'ясо. Цей метод слід використовувати відразу після ушкодження, інакше толку не буде.
4
Також для позбавлення від набряклості до удару прикладають шматок вершкового масла.
5
Свіжі огірки непогано допомагають прибрати набряк з особи. Крім того, вони є прекрасним косметичним засобом, так що користь від такого лікування буде подвійна.
6
Можна спробувати такий засіб: таблетку анальгіну розтовкти і змішати з йодом. Отриману мазь наносити на місце забитого, оновлюючи її в міру висихання.
7
Щоб прибрати набряк, потрібно прикладати до пухлини свинцеву примочку, яку можна купити в будь-якій аптеці. Для найбільшої ефективності вона повинна бути прохолодною.
8
Старий випробуваний спосіб, яким нас лікували наші бабусі - прикладати до набряку прохолодний мідний п'ятак.
9
Якщо до традиційної медицини довіри більше, ніж до народної, можете запитати у фармацевта Лиотон-гель, Долобене-гель, або Троксевазин. Ці кошти непогано справляються зі зняттям пухлини з обличчя.