Як змонтувати образ диска.

Відтворити завантажений на комп'ютер образ диска можна двома способами. Можна записати образ на CD- або DVD-диск, а можна піти більш зручним шляхом, відкривши диск за допомогою віртуального дисковода.
Вам знадобиться
  • Щоб створити віртуальний дисковод, в якій можна було б «вставити» диск у вигляді образу, потрібно встановити на свій комп'ютер одну з програм-емуляторів. Для цієї мети прийнято використовувати Alcohol 120% або Daemon Tools. Завантажити програми можна на офіційних сайтах розробників: www.alcohol-soft.com і www.daemon-tools.cc. За використання продукції Alcohol Soft доведеться платити гроші, а Daemon Tools поширюється безкоштовно.
Інструкція
1
Щоб змонтувати образ диска, завантажте і встановіть одну з програм емуляторів і запустіть її.
2
Якщо ви встановили Daemon Tools, у вікні програми клацніть на кнопці «Додати файл».
3
У вікні, виберіть образ , збережений на вашому комп'ютері. Образ додасться в каталог образ ов програми.
4
Вам залишилося тільки клацнути по ньому двічі, щоб образ був змонтований. Вікно з вмістом диска відкриється автоматично.
5
Якщо ви встановили Alcohol 120%, у вікні програми клацніть кнопку «Віртуальний диск» в меню "Налаштування".
6
Створіть віртуальний диск, вибравши цифру «1» в розділі «Число віртуальних дисків» і натисніть «ОК».
7
В нижньому віконці програми з'явиться віртуальний дисковод. Клацніть по ньому правою кнопкою і виберіть пункт "Змонтувати образ ».
8
У вікні огляду вмісту вашого комп'ютера виберіть ваш образ диска. Образ диска буде змонтований, а вікно з його вмістом відкриється автоматично.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o9RbomcbQ1k