Як встановити тему на телефон ?

Тема - графічне оформлення нашого телефону . Вона складається з декількох елементів: фонового малюнка, активного фону, колірної схеми, іконок та індикаторів. Фоновий малюнок виконує функцію шпалер, як на робочому столі комп'ютера. Активний фон визначає задній план при вході в меню. Колірна схема складається з декількох основних кольорів, що використовуються в дизайні теми. Іконки - графічно ілюструють функції телефону , а індикатори відображають годинник, рівень заряду батареї і сигналу мережі.
Інструкція
1
Якщо ви просто хочете змінити тему, встановлену у вашому телефоні за замовчуванням, то виберіть в меню пункт "Налаштування", знайдіть у списку параметрів, що настроюються «Теми», виберіть і встановіть відповідну.
2
Якщо вас не влаштовують запропоновані виробником варіанти тем, то можна знайти і встановити нову тему на телефон, скачавши її з інтернету. Наберіть в пошуковому рядку вашого браузера «тема для телефону », вказавши виробника свого апарату для того, щоб звузити коло пошуків. Виберіть вподобану тему і скачайте її на комп'ютер.
3
Зв'яжіть телефон з комп'ютером, використовуючи data-кабель, інфрачервоний порт або bluetooth-адаптер. На вашому ПК повинна бути встановлена програма синхронізації пам'яті телефону , оскільки вона може бути задіяна при інсталяції. Це такі програми, як Nokia PC Suite, Siemens Data Suite і тому подібні. Вони поставляються разом з телефоном і їх також можна скачати в інтернеті.
4
Скопіюйте теми оформлення в пам'ять телефону . Після цього просто виберіть нову тему, змінивши її в настройках телефону .
Корисна порада
Змінити і встановити нову вподобану тему можна, тільки якщо на вашому телефоні встановлена версія ОС Symbian версії 7.0 і більш поздней.В телефонах практично всіх провідних виробників: Nokia, Samsung, LG, Siemens, Sony Ericsson і Motorola стоять версії операційної системи Symbian, в деяких інших телефонах встановлена операційна система Microsoft Windows Mobile. Для кожної з них використовуються свої формати файлів. Врахуйте це при виборі вподобаної теми.
Для кожної окремої моделі телефону Samsung існує спосіб закачування тим, без яких не обходиться практично будь-який власник мобільника. Оснащене потрібними темами мобільний пристрій принесе чимало користі і дозволить цікаво згаяти вільний час.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон Samsung (бажана модель gt-s5250);
  • - комп'ютер, підключений до мережі «Інтернет»;
  • - USB кабель, що йде в комплекті з телефоном.
Інструкція
1
Для початку підключіть телефон до персонального комп'ютера, використовуючи USB-шнур. Встановлення нових тем на мобільний телефон процедура не особливо трудомістка, але вимагає точної послідовності виконуваних операцій. Перед вами відкриється вікно, в якому знайдіть папку "Комп'ютер/Wave525/Phone/Themes". Увійдіть в цю папку і скопіюйте в неї раніше обрану тему в форматі SMT. Після того як тема буде скопійована, від'єднайте ваш телефон від комп'ютера. Вся інша робота піде безпосередньо з телефоном, тому, комп'ютер вам більше не буде потрібен.
2
В телефоні виберіть відділ "Мої файли" і відкрийте його. Далі, знайдіть там папку "Теми" і натисніть на неї. У відкритій папці натисніть на скопійоване тему і, опустившись в самий низ вікна, натисніть кнопку «Застосувати».
3
Для того щоб упевнитися в зміні теми, ви повинні дочекатися спеціального повідомлення, яке підтверджує це. Якщо підтвердження зміни не наступає, значить, щось було зроблено не правильно, але як тільки прийде звіт про те, що тема була змінена, ви можете приступати до її освоєння.
4
Існує чимало хороших сайтів мають посилання на теми, що закачуються в телефон Samsung. Крім цього, можна скачати і дуже докладну інструкцію, яка дозволить вам без праці розібратися в тому, як правильно наповнити ваш телефон.
Зверніть увагу
Будьте обережні при скачуванні з інтернету різних програм і тем для стільникового телефону, особливо з неперевірених джерел, так як можна «підчепити» який або вірус, що несе загрозу комп'ютера.
Корисна порада
Якщо ви побоюєтеся, що ваші дії призведуть до блокування телефон або не впевнені, що у вас вийде самостійно закачати нові теми, то зверніться в спеціальні салони стільникового зв'язку, фахівці яких зможуть швидко допомогти вирішити цю проблему, провівши закачування за вас .