Як читати книги в нокиа. Як читати книгу на телефоні nokia.

Сучасні телефони Nokia мають великі і контрастні дисплеї високого дозволу, і за допомогою спеціальних програм дозволяють здійснювати читання книг. Електронна книга у вашому телефоні допоможе скоротати час очікування, а ваше улюблене твір буде завжди під рукою.
Вам знадобиться
  • Щоб читати книги в телефонах Nokia, завантажте в свій телефон і встановіть одну з програм, за допомогою яких можна завантажувати електронні книги з інтернету і читати їх з екрану телефону. До таких програм відносяться ZXReader, XpressLib, Qreader, MobiReader, DjVu and PDF reader та інші.
Інструкція
1
Щоб завантажити одну з цих програм, в меню свого телефону перейдіть в розділ «Додатки» і відкрийте «Магазин OVI». Якщо ви вперше користуєтеся цим додатком, вам слід пройти реєстрацію. Після того, як ви успішно зареєструєтесь і увійдете в систему, в поле пошуку введіть назву однієї з програм для читання книг на телефонах Nokia. Знайдіть і завантажте додаток в ваш телефон, натиснувши кнопку «Завантажити». При цьому програма буде автоматично встановлена. Знайти її можна в розділі «Додатки» в меню телефону.
2
Щойно програма буде завантажена і встановлена, можна її відкрити і ввести в пошуку потрібну вам книгу. Коли книга буде знайдена, програма запропонує вам почати читання. Можна приступати. В процесі читання ви можете відчути незручність, тому в настройках передбачені різні види шрифту, колір фону і т.п. Налаштуйте програму під себе і насолоджуйтесь перевагою читання електронних книг.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GIzGT4XGamo
Корисна порада
Ви також можете завантажувати книги в телефон, підключивши його до комп'ютера. Для цього скопіюйте книгу в папку телефону, а в програмі вкажіть шлях до файлу.
На сьогоднішній день електронні книги якщо не замінили, то помітно потіснили свої традиційні паперові прототипи. Дійсно, по зручності та доступності в будь-який день і годину їм немає рівних. Більш того, для читання електронних книг навіть не потрібно ніякого спеціального пристрою, досить мобільного телефону або комунікатора.
Інструкція
1
Якщо ваш мобільний телефон ще не доріс до комунікатора, але в ньому є засіб обробки програм, створених на Java (а це майже всі телефони), то ви можете скористатися програмою BookReader. Встановіть в телефон програму, конвертує книгу з будь-якого формату за допомогою програми BookCutter і читайте її з екрану мобільника.
2
Якщо ви володієте комунікатором під Windows Mobile або Android, скористайтеся програмою AlReader (версія програми різна для кожної версії операційної системи). Програма зручна, стабільна і сприймає майже всі формати електронних книг, конвертувати нічого не треба.
3
Для iPhone ви можете використовувати безліч програм, що дозволяють читати електронні книги, наприклад порівняно нову і дуже зручну uBooks.
4
Для смартфонів на базі SimbianOS серед безлічі програм для читання виділяється програма eReader, насамперед - своєю безкоштовністю і зручністю.