Як змінити формат файлу.

Розміри одного і того ж файлу , записаного в двох різних форматах, можуть значно відрізнятися. Крім того, деякі пристрої здатні відтворювати лише файли певних форматів. Якими б не були причини, по яких вам потрібно змінити формат файлу , ви можете зробити це без особливих зусиль.
Інструкція
1
Найчастіше доводиться міняти формат фотографій або відеозаписів. Справа в тому, що деякі формати зображень мають великий розмір, а відеопрогравачі або мобільні пристрої не завжди можуть розпізнати фільми, записані в нових форматах.
2
Для того щоб змінити формат графічного, відео або аудіо файлу , можна скористатися програмами-конвертерами. Ви можете це зробити за допомогою таких програм, як FormatFactory, SuperC, ZuneConverter та багатьох інших. Встановивши одну з таких програм, вам залишиться тільки вибрати свій файл і вказати в який формат його потрібно конвертувати. Все інше програма зробить за вас.
3
Якщо у вас немає прав для установки програм на комп'ютер, але змінити формат файлу дуже потрібно, зробіть це за допомогою онлайн-конвертерів: www.youconvertit.com або www.zamzar.com. Вам потрібно буде завантажити свій файл, після чого система запропонує вам один з доступних для конвертації форматів. Виберіть потрібний вам формат і натисніть кнопку Convert. Формат файлу буде змінений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ecKhIjNwnuo