Як прибрати жовтизну з волосся.

Вічна проблема жінок - все блондинки хочуть стати брюнетками, а брюнетки - навпаки. Але чим темніше природний колір волосся , тим важче в процесі фарбування отримати натуральний білявий або платиновий колір. Перед фарбуванням темні волосся и обесцвечивают, після чого вони практично завжди набувають рудий або жовтий відтінок різного ступеня інтенсивності. Є кілька секретів, як прибрати цю жовтизну з волосся .
Інструкція
1
Для того щоб запобігти появі жовтизни, правильно підбирайте фарбу. Якщо колір волосся у вас теплих відтінків, то для фарбування їх використовуйте фарбу холодних - платинових, попелястих або рожевих відтінків, вони затоніруют жовтизну. Але ненадовго.
2
Після фарбування, після того, як ви кілька разів помиєте голову, жовтизна може з'явитися, навіть якщо фарба була підібрана правильно. Для того щоб волосся и не набули солом'яний колір, користуйтеся професійними засобами, який були спеціально розроблені для цього. У будь-якому професійному магазині придбайте оттеночний бальзам або тонуючий шампунь «срібного» тони. Вони чудово прибирають жовтий відтінок на забарвлених волосся ах, оскільки в їх складі є фіолетовий пігмент. При митті волосся , що не перетримуйте їх, інакше ваші волосся и можуть придбати попелясто-сірий відтінок.
3
Для усунення жовтизни можна користуватися і звичайними шампунями, призначеними для миття сивих волосся , але змивати їх треба через кілька хвилин.
4
Використовуйте для усунення жовтизни народний засіб - медову маску. Її наносять на ніч і залишають на 10-12 годин, обернувши голову поліетиленовим ковпаком і одягнувши поверх нього теплу шапочку. Така маска, звичайно, дуже корисна знебарвленим волосся ам і усуває їх жовтий відтінок.
Корисна порада
Використання спеціальних шампунів, застосовуваних для усунення жовтизни з волосся, слід чергувати зі своїм звичайним шампунем.
Жінці властиво змінюватися, а кольору її волосся особливо. Та й різноманіття сучасних засобів для фарбування волосся дозволяє щосили розігратися фантазії прекрасних панянок і поекспериментувати їм над кольором своєї шевелюри. Особливо популярний у представниць прекрасної статі образ загадкової попелястої леді або блондинки з дорогоцінними платиновими локонами. На жаль, нерідко замість очікуваного красивого світлого відтінку після забарвлення волосся , жінка бачить у дзеркалі лише неприємну жовтизну. Від неї нескладно позбутися за допомогою народних засобів.
Інструкція
1
Щоб прибрати жовтизну волосся , необхідно нанести на них медову маску, єдиним компонентом якої і є сам мед, причому будь-який: і липовий, і квітковий, і бджолиний.
2
Далі волосся и слід заховати під шапочку (спеціальну косметичну або саморобну, з поліетиленового пакета) на 10-12 годин.
3
Після закінчення цього часу медову маску з волосся слід змити теплою водою.
4
Таке народний засіб для позбавлення волосся від жовтизни краще наносити на ніч. Медова маска не тільки прибирає жовтизну з волосся , але і робить їх блискучими і здоровими.
5
Прибрати жовтизну з шевелюри можна і за допомогою додання вашим волосся ам багатого золотистого відтінку. Звичайно, волосся и не стануть білосніжними, і тим більше попелястими, але вульгарна жовтизна зникне з них точно.
6
Щоб здійснити задумане цим методом, з цибулиння слід приготувати досить-таки концентрований відвар.
7
Таке народний засіб в якості маски слід рівномірно нанести на волосся и.
8
Концентрований відвар цибулиння слід залишити на волосся ах на всю ніч, а на ранок змити теплою водою.
9
Природно, прибрати жовтизну волосся краще за допомогою народних засобів, які не принесуть їм ніякої шкоди. На відміну від різних тоніків, шампунів і освітлювачів, народні засоби здатні не тільки зробити волосся и більш природними, а й значно поліпшити їх стан.