Як читати електронну книгу.

Сьогодні любителі читання переходять на електронні книги. Після перекладу будь-якого твору в електронну форму, воно не втрачає своєї інформативності, але стає більш зручним у використанні. Електронні книги практично не займають місце в будинку, коштують недорого, дозволяють зберегти десятки гектарів лісу. Крім того, для їх читання можна використовувати як спеціальні пристрої, так і різні гаджети - від комп'ютерів до стільникових телефонів. Як читати електронну книгу на різних пристроях?
Інструкція
1
Якщо ви вирішили читати електронну книгу з екрану комп'ютера, то для того, щоб зробити читання з монітора більш зручним, встановіть одну з безкоштовних програм, які можуть адаптувати екран до того виду, який має справжня, «жива» книга. Ми можемо порекомендувати AlReader або Cool Reader 3, які можна встановити як на стаціонарний ПК, так і на наладонник.
2
Для того щоб читати електронні книги за допомогою комунікатора або надолонника, завантажте в них файли для читання в форматі fb2.zip. Якщо ваш пристрій працює під операційною системою Windows Mobile або Windows CE, то встановіть в нього спеціалізовану програму для читання AlReader v2.5 + або Haali Reader, відповідно. Для смартфонів з ОС Symbian необхідно встановити програму для читання електронних книг QReader, а для пристроїв на базі ОС Palm - PalmFiction.
3
Якщо для читання ви хочете використовувати смартфон або телефон з java-інтерпретатором всередині, то підготовка до читання java-книг відбуватиметься в два етапи. Згенеруйте java- книгу на ЛітРес, а потім скопіюйте java-аплет на свій мобільний пристрій. Використовуйте для їх розміщення карту пам'яті, оскільки пам'ять телефону обмежена.
4
Зараз для читання електронних книг випускаються спеціальні пристрої, забезпечені великим екраном з високою яскравістю і хорошим дозволом. Програмне забезпечення, яке предустановленно на них, розроблено спеціально для роботи з книгами, таблицями та словниками. Використання технології «електронного чорнила» дозволяє забезпечити показники зображення на моніторі, яке по ергономіці не поступається кращим зразками поліграфічної продукції.