Як перевести Фаренгейт в Цельсія. Як перевести градуси Фаренгейта в цельсия.

В наш час для вимірювання температури використовуються шкали Цельсія і Фаренгейта , причому останню застосовують в основному в США, а в усьому іншому світі використовують шкалу Цельсія. Перевести температуру з шкали Фаренгейта в звичні значення за Цельсієм можна кількома способами.
Інструкція
1
Щоб перевести показання градусника з однієї шкали вимірювання в іншу, можна використовувати такі формули: З шкали Фаренгейта в шкалу Цельсія - від вихідної числа відніміть 32 і помножте отриману цифру на 5/9.Із шкали Цельсія в шкалу Фаренгейта - помножте вихідне число на 9/5 і додайте 32.
2
У багатьох мобільних телефонах можна знайти додаток «Конвертер». Такий додаток вміє не тільки переводити фунти в метри, а рублі в долари, а й переводити значення температури з однієї шкали в іншу.
3
Крім того, ви можете скористатися онлайн-сервісами з перекладу різних величин. Для цього зайдіть на один із сайтів: www.convertr.ru, www.ru.convert-me.com, www.nolik.ru, виберіть тип вимірювання та введіть показання температури за Фаренгейтом. Система переведе цифри в значення за шкалою Цельсія.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LXOJTC0Grsw