Як намалювати ведмедика тедді. рисунок олівцем ведмедик.

Ведмедик Тедді - найпопулярніший на сьогоднішній день мультяшний ведмежа. Його зображення можна побачити практично скрізь: на вітальних листівках, на посуді, на дорослої та дитячої одязі, на настінних і наручних годинниках, на сумках і шкільних ранцях. Величезна різноманітність ведмедиків Тедді можна побачити в магазинах іграшок і сувенірних лавках. Просто неможливо не закохатися в це миле сіре створіння з голубеньким носом. До речі, намалювати ведмедика Тедді самому не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • - олівець
  • - ластик
  • - папір
Інструкція
1
Для початку на чистому аркуші паперу необхідно зобразити дві дотичні один з одним окружності. Верхня повинна вийти трохи менше за розміром, ніж нижня.
2
Тепер вертикальної смугою слід розділити верхню окружність навпіл. На ній необхідно намалювати дві коротенькі рисочки: одну приблизно посередині смуги, іншу - трохи нижче першої.
3
Далі по обидві сторони від тулуба ведмедики Тедді (нижньої окружності) округлими лініями слід намалювати ніжки ведмежати.
4
З правого боку фігури необхідно домалювати праву лапку ведмедики Тедді, розташовану на його тілі. А з лівого - другу лапку, відмираючу за тулуб ведмежати. Ліва задня лапка повинна виявитися на передньому плані, тобто частина її необхідно домалювати.
5
Невеликий овал в нижній частині кола стане мордочкою ведмедики Тедді. На ній слід зобразити його носик. Між двох намальованих на голові рисочок слід зобразити Мішкіни оченята. Вони більше схожі на 2 маленьких витягнутих овалу. А над очима ведмедики Тедді двома короткими округлими лініями слід намалювати бровки.
6
Тепер ведмедику Тедді необхідно додати вушка і пару ліній, що підкреслюють форму його голови.
7
На задніх лапках ведмежати олівцевими лініями слід показати подушечки.
8
На голові і тулубі ведмедики Тедді слід намалювати властиві цьому милому суті заплатки і шов. Маленькими штрихами по всій фігурі ведмедики потрібно показати шерстку.
9
Завершальний етап малювання ведмедики Тедді - це видалення всіх зайвих олівцевих ліній ластиком.
10
Малюнок олівцем ведмедики Тедді готовий. Тепер його можна розфарбувати в характерний для ведмежати сірий колір.
Зверніть увагу
Як намалювати ведмедика Тедді олівцем поетапно. Перший етап. Малюємо голову - велику окружність. Нижче впритул намалюємо окружність побільше - це тулуб. Від того, як промальовані основні деталі ведмедики, буде надалі залежати його постава і те, як він буде сидіти: прямо або спершись на руку.
Корисна порада
Малюнок Ведмедик Тедді. Сьогодні ми будемо малювати Мишка Тедді. Ведмедик Тедді - одна з найвідоміших у Світі іграшок, вперше з'явилася на світ понад століття тому в 1902 році. Тепер ручки і ніжки (лапки). У всякого Ведмедики Тедді є заплатки. Тому нашому ведмедику ми теж намалювали парочку, а ще волоссячко, вії і сердечко. Ну, ось ми майже і намалювали Мишка Тедді.