Як змінити розмір в фотошопі.

Потужний графічний редактор AdobePhotoshop сьогодні дуже популярний і встановлений на багатьох навіть домашніх персональних комп'ютерах. З його допомогою можна редагувати растрові зображення. У тому числі, і змінювати їх розмір . Часто ця операція може знадобитися, коли потрібно зменшити зображення великого обсягу для того, щоб переслати електронною поштою, викласти їх для перегляду на сайт, де існують обмеження по розмір у для файлів з зображеннями та інше.
Інструкція
1
Запустіть додаток AdobePhotoshop і в головному меню завантажте зображення, розмір и якого ви хочете змінити.
2
Іноді для того, щоб змінити розмір зображення, досить просто обрізати його по краях, тим більше якщо від цього фотографія навіть виграє в композиційному плані. Для цього достатньо застосувати інструмент «Рамка», який розташований на панелі інструментів. Натисніть на відповідну клавішу, виділіть прямокутну область і за допомогою стрілочок зробіть необхідне зменшення розмір ів.
3
Якщо необхідно залишити саме зображення без змін, а змінити тільки його розмір и, тобто займаний ним об'єм, то перейдіть в меню «Зображення», яке знаходиться вгорі, на головній панелі. Виберіть пункт «Розмір зображення».
4
У вікні, ви побачите всі поточні параметри вашого зображення, починаючи від його обсягу: ширину, висоту і дозвіл. Змінюючи їх так, як вам це потрібно, ви зміните і розмір вихідної картинки. При цьому зміна можна виробляти із збереженням стилів масштабування і пропорційних розмір ів. Для цього встановіть прапорці, зазначивши відповідні пункти меню. Для того, щоб зберегти пропорційне співвідношення довжини, ширини і дозволу, відзначте прапорцем пункт меню «Інтерполяція».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nM-0efbqXDI
Зверніть увагу
Якість картинки не підвищиться, якщо ви просто задасте більшого значення дозволу.