Як підключити фотоапарат до комп'ютера. Як підключити до комп'ютера фотоапорат.

Яким би великим не був обсяг фізичної пам'яті вашого фотоапарата , рано чи пізно він весь буде заповнений відео- та фотографій. Виникне необхідність очистити її і перенести все, що ви зняли, на жорсткий диск комп'ютера. Нам потрібно спеціальний кабель і програмне забезпечення. Все це є в комплекті фотоапарата . Як підключити фотоапарат до комп'ютера?
Інструкція
1
Вставте у фотоапарат кабель, який входить до нього в комплекті. Якщо у фотоапараті є режим з'єднання з ПК, то активуйте його.
2
Знайдіть в комплекті шнур з роз'ємом USB і підключіть його до будь-якого вільного порту USB вашого комп'ютера. Цей порт знаходиться на передній або задній панелі будь-якого сучасного персонального настільного комп'ютера, іноді навіть на обох панелях. У ноутбуків порти USB можуть розташовуватися збоку або на задній панелі.
3
Після підключення кабелю до комп'ютера, операційна система почне розпізнання нового підключеного пристрою і запустить майстер установки нового обладнання. Якщо система запросить інсталяційний диск, то в CD-ROM вставте диск з комплекту вашого фотоапарата , на якому написано «USB Driver». Установка займе менше хвилини, підтвердіть її завершення, натиснувши кнопку «Готово» в фінальному вікні майстра установки.
4
Після цього на екрані з'явиться нове вікно, в якому будуть запропоновані варіанти дій з вашим фотоапаратом. При цьому він буде ідентифікуватися як новий «знімний диск». Рекомендуємо відразу ж скопіювати зображення, зберігши їх у новій або вже існуючої папки на жорсткому диску ПК.
Корисна порада
Якщо ваш комп'ютер не дуже новий і порту USB у нього немає, то переконаєтеся попередньо, що вільний PCI слот є в наявності, придбайте USB контролер і встановіть його в PCI слот материнської плати. Такий контролер коштує близько пари сотень рублів.