Як зробити скріншот на ноутбуці. Як зробити знімок екрана комп'ютера ноутбук.

Час від часу у кожного користувача комп'ютера виникає необхідність «сфотографувати» вміст екрану свого ноутбука. Робиться це легко і швидко, а в результаті виходить потрібна фотографія.
Інструкція
1
Щоб зробити скріншот екрану свого ноутбука, вам буде потрібно натиснути всього одну клавішу на клавіатурі. Клавіша знаходиться в правому верхньому куті будь клавіатури - будь то ноутбук, чи звичайний комп'ютер. На цій клавіші написано кілька не зовсім зрозумілих букв PrtSc SysRq, і оскільки вас цікавить скриншот екрана, то слід знати, що PrtScr - це скорочення від англ. Print screen, що значить буквально «Відбиток екрану».
2
Натиснувши клавішу PrtScr SysRq ви помістіть вміст екрану в буфер обміну операційної системи, і вам залишиться лише зберегти його як файл зображення.
3
Для цього відкрийте будь-який графічний редактор - Paint, Photoshop, Диспетчер малюнків Microsoft Office, Picasa і т.д. Створіть новий малюнок натиснувши Ctrl + N або вибравши в меню File (файл) - New (новий), і натисніть Ctrl + V або в меню Edit (правка) - Paste (вставити). Ви побачите як зроблений вами скріншот з'явиться на екрані. Тепер ви можете вирізати потрібну вам частину зображення, або зберегти скріншот в такому вигляді. Для цього натисніть Shift + Ctrl + S або в меню File (файл) - Save as (зберегти як). Дайте назву вашому скриншоту і збережіть його у вигляді фотографії в потрібному місці жорсткого диска.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lAcgGD4cL00