Як зробити костюм кота. Як зробити вуха до костюма кота.

Якщо ви вирішили зшити своєму малюкові костюм кота - зовсім не факт, що шити вам доведеться абсолютно все. Для початку залізьте в шафу з дитячими речами - раптом да знайдеться там чорний спортивний костюм для Геркулеса, красивий чорний піджачок для Базиліо, тільняшка для Матроскіна, ошатна сорочка для Кота в чоботях або підходяща курточка для Леопольда? Але кілька речей зшити доведеться обов'язково - вушка на обідку, рукавички і хвіст.
Вам знадобиться
 • Хутро для вух, хвоста і манжет
 • Трохи рожевою або сірої фланелі для вух
 • Вузька тасьма для обідка
 • Широка тасьма для пояса
 • Синтепон
Інструкція
1
Виміряйте окружність особи дитини. Відріжте шматок тасьми по окружності з надбавкою на завязку.Наметьте місця для ушей.Викроіте з хутра два рівнобедрених трикутника висотою 10 см і довжиною підстави 8 см.Викроіте два аналогічних трикутника з тканини.
2
Складіть деталі вух лицьовими сторонами і стачайте шви, залишивши підстава незашітим і залишивши на бічних швах розрізи по сантіметру.Виверніе вухо на лицьову сторону і набийте його сінтепоном.Сделайте другий ухо.Прішейте вуха до тасьми на намічені місця так, щоб тасьма проходила через розрізи на бічних швах, а шов підстави перебував з нижньої сторони тасьми. Нашої на тасьму смужку хутра так, щоб вона закрила місця з'єднання вух з тасьмою.
3
Виріжте смужку хутра для хвоста. Ширина смужки 25-30 см, якщо ви хочете отримати хороший товстий котячий хвіст. Довжина смужки від 50 см до 1 метра, залежно від росту. Складіть смужку уздовж навпіл хутром всередину. Стачайте довгий шов і один з коротких. Виверніть хвіст. Набейте його синтепоном. Пришийте хвіст до поясу.
4
Виміряйте обхват зап'ястя. Викроїте манжети - дві прямокутні хутряні смужки. Пришити їх по краях рукавичок.
Зверніть увагу
Для набивки хвоста не рекомендується використовувати вату, оскільки вона занадто тяжелая.Хвост кріпиться на пояс, а не на штани.
Корисна порада
Вуха набивати треба щільно. Можна вставити в кожне вухо шматок м'якого дроту, щоб вухо краще тримало форму.Хвост не обов'язково набивати дуже щільно. Він повинен бути легким і пластічним.Костюм Леопольза можна доповнити великим бантом, костюм Геркулеса - білим жабо, а костюм Матроскіна - тільником. Замість тасьми можна використовувати ободок для волосся або довгу пластмасову пружину, яка підходить за кольором
Новорічні свята - це чудова можливість дати дітям повеселитися на карнавалі в різних веселих костюмах. Ще краще, якщо цей костюм зшитий спільно з дитиною - діти дуже люблять таке творчість. І з якою гордістю дитина буде надягати цей костюм, адже він шив його сам!
Вам знадобиться
 • Шматочки хутра
 • Старі рукавички
 • Одяг темних тонів
 • Клаптики тканини
 • Голка з ниткою
 • Великий білий бант
 • Дитячий грим
Інструкція
1
Якщо костюм шиється для дівчинки, то для основи костюма знадобиться темне плаття. Якщо ж костюм для хлопчика, то з гардероба підбираються брючки і жилетка темних тонів. Потім на основу костюма нашиваються клаптики тканини, імітуючи смугасту розмальовку кішок.
2
Потім потрібно зшити шапочку з котячими вушками. Для цього знадобиться тонка шапочка і шматочки хутра. З хутра викроюються чотири трикутника, і зшиваються попарно. Потім ці два хутряних трикутника пришиваються до шапочці. Елемент костюма готовий.
3
Наступний крок полягає у виготовленні "лапок-царапок". Для цього використовуються старі дитячі рукавички, у яких обрізаються кінчики пальчиків. Краще всього, якщо рукавички будуть чорного, сірого або білого кольорів.
4
У самому кінці виготовлення костюма залишиться тільки обшити краї сукні (у дівчинки) або брючек з жилеткою (у хлопчика) шматочками хутра, пришити хвостик, надіти великий білий бант, і зробити дитячий грим в стилі кішки. Це додасть неповторність образу, і костюм буде одразу легко пізнаваний.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9VD2LMNhBjg
Корисна порада
Якщо під рукою немає великого білого банта, то можна знайти білу манишку або шарф.