Як зробити хатинку. двері в хатинку намальована.

Злісна і підступна Баба Яга - героїня багатьох дитячих казок. Вона літає в ступі і живе в самому затишному куточку дрімучого лісу. Живе не в будинку, не в замку, а у справжній хатинці на курячих ніжках. Баба Яга - персонаж казковий, тому боятися старенької, зовсім не потрібно. А хатинку її, на курячих ніжках, і зовсім нескладно зробити своїми руками.
Вам знадобиться
  • - 2 щільних чистих аркуша паперу
  • - олівець
  • - лінійка
  • - ластик
  • - фарби для малювання або фломастери
  • - ножиці
  • - клеїть олівець або будь-який інший клей для паперу
Інструкція
1
Для початку слід зробити викрійку хатинки Баби Яги з паперу. Для цього на чистому білому аркуші потрібно намалювати будинок як би в розгорнутому вигляді. Внизу кожної стіни хатинки домалює фігури у вигляді трапецій для подальшого склеювання будинку. Ще одну таку фігуру слід додати до однієї з крайніх стін хатинки.
2
Тепер потрібно оформити будиночок Баби Яги: намалювати вікна з видніється за ними шторками, вхідні двері з порогом, замковою щілиною і ручкою, створити видимість колод, з яких хатинка зроблена.
3
Далі візьміть фарби, фломастери або кольорові олівці і розфарбуйте хатинку . Колір будинку, вікон, дверей, труби може бути найрізноманітнішим, адже це казкова хатинка. Деталі для склейки розфарбовувати не потрібно.
4
Нарешті прийшов час склеїти казкову хатинку . Для цього додані до викрійці хатинки трапеції намажте клеєм. Чотири нижніх деталі потрібно з'єднати між собою, а одну бічну приклеїти до внутрішньої частини протилежної стіни будинку. Дві деталі даху без труби загніть всередину самого даху і склейте між собою. Дві половинки труби хатинки також потрібно з'єднати між собою і склеїти. Хатинка Баби Яги готова.
5
А як же курьи ніжки? Прийшов час і для їх виготовлення. На чистому аркуші паперу намалюйте викрійку ніжок. Повинні вийти 2 абсолютно однакові деталі.
6
Тепер ніжки треба розфарбувати і намітити на кожній по одній лінії згину (трохи нижче основи ніжки).
7
Далі прямокутні частини ніжок (від лінії згину, до пальчиків) склейте між собою. Тепер частини, які залишилися не склеєними, потрібно відігнути в різні боки. Верхні відігнуті прямокутники приклейте до нижньої частини будиночка. От і все, хатинка готова.