Як ставитися батькам до дітей.

Виховання дітей - дуже складний процес, який вимагає відповідального ставлення обох батьків. І багато хто, особливо недосвідчені батьки, часто задають собі питання, як же потрібно правильно ставитися до дітям , до їхнього виховання. Тут важливо підійти до цієї справи з розумом і любов'ю.
Інструкція
1
Найперший і найголовніший рада - це любити своїх дітей і пам'ятати, що виховання не математика, тут немає жорстких правил. Слухайте своє серце і слідуйте в першу чергу його порад, а не порад розумних книжок. Але вся справа в тому, що любити потрібно завжди, навіть коли вони плачуть, вередують, не слухаються, ображають вас. Важливо реагувати на дітей в ці моменти не роздратуванням, а любов'ю, намагатися зрозуміти, що стоїть за їх поганою поведінкою. Коли ви кричите на дітей, вони вбирають ваш негатив і починають поводитися ще гірше.
2
Ставитися до дітям потрібно як до рівних собі, а не як до нерозумних, нічого не розуміючим істотам. Діти, якого б віку вони не були, не дурніші нас, просто ви не завжди можете зрозуміти один одного. Не треба сюсюкати з ними. Подумайте, як би ви спілкувалися з іноземцем, початківцям вивчати свою мову? Ви б його не розуміли, але ставилися з повагою, чи не так? Чому б не спробувати ставитися також і до своєї дитини?
3
Дітям, особливо маленьким, необхідно, щоб ви проводили з ними максимум свого часу. Але пам'ятайте, що ваші діти - це не ви самі, вони інші. Тому вони не зобов'язані любити те, що любите ви, думати так само, як ви, і чинити так, як здається правильним вам. Якщо дитині не подобаються танці, якими ви займалися в дитинстві, а хочеться більше грати, наприклад, з м'якою іграшкою, погодьтеся з його думкою, не змушуйте. Нав'язане все одно користі не принесе.