Як підключити телефон до ноутбука.

У наш час функціональні можливості телефону різко обмежуються, якщо його не можна підключити до стаціонарного комп'ютера або ноутбука. За допомогою такого підключення можна завантажити в телефон музику, фільми, фотографії та інші дані.

Інструкція
1

Простим і зручним засобом для підключення телефону до ноутбука є спеціальний USB кабель, який завжди входить в комплект поставки телефону. Все, що вам потрібно - це підключити кабель з одного боку до телефону, а з іншого до комп'ютера. Переплутати рознімання неможливо, тому що для комп'ютера та телефону вони унікальні. Але підключивши телефон до ноутбука, ви можете нічого не добитися без допомоги спеціальних програм, що дозволяють передавати медіафайли з комп'ютера в телефон і назад.

2

Для кожної моделі телефону виробником передбачена своя програма для зв'язку телефону і комп'ютера. Якщо ви використовуєте телефон Nokia, вам потрібна програма Ovi Suite. Якщо ви власник iPhone, то вам не обійтися без програми iTunes, а якщо у вас телефон Samsung, вам потрібно буде встановити на свій комп'ютер програму Samsung PC Studio.

3

Після того, як потрібна вам програма буде встановлена на комп'ютер, а телефон підключений за допомогою кабелю, вам залишиться тільки запустити програму і слідувати її підказок для перенесення даних.