Як форматувати телефон nokia. Як відформатувати карту пам'яті в телефоні, але залишити дані.

За тривалий час використання мобільного телефону в ньому накопичується найрізноманітніша інформація: повідомлення, події календаря, контакти. Якщо ви вирішили віддати комусь свій телефон, то неодмінно зіткнетеся проблемою видалення особистих даних. Щоб не видаляти кожне повідомлення або контакт окремо, можна відформатувати телефон.
Інструкція
1
Існує декілька варіантів форматування (видалення даних) телефону Nokia. Але перш ніж ви приступите, слід вийняти карту пам'яті з телефону , що не пошкодити її в процесі форматування.
2
Якщо вам необхідно видалити настройки телефону (вид меню, яскравість дисплея, таймаут підсвічування, час автоблокування клавіатури і т.п.), але при цьому залишити всі особисті дані, введіть на клавіатурі телефону наступний сервісний код: * # 7780 #. Телефон видасть попередження про відновлення вихідних параметрів системи і, якщо ви не передумали, слід вибрати «Так». Буде виконаний перезапуск, під час якого буде вироблено форматування.
3
Якщо вам потрібно повністю повернути телефон до заводських параметрах і при цьому видалити всі встановлені додатки, СМС, ММС, повідомлення електронної пошти, контакти та події календаря, наберіть на клавіатурі телефону наступний код: * # 7370 #. Система попросить вас упевнитися в тому, що ви дійсно бажаєте повернути телефон в початковий стан. Натисніть «Так», і під час перезапуску всі дані будуть повністю відформатовані.
4
Якщо вам потрібно відформатувати карту пам'яті в телефоні Nokia, відкрийте розділ меню «Додатки» і виберіть «Диспетчер файлів». Тут виберіть пункт меню «Карта пам'яті», потім «Функції», і далі «Функції карти пам'яті». Натисніть "Форматувати". В процесі форматування всі дані з карти пам'яті будуть видалені.
Форматування дозволяє повністю видалити дані, що зберігаються на телефоні, і повернути заводські настройки. Nokia 5230, як і всі смартфони на Symbian, можна форматувати за допомогою набору певної цифровий комбінації, утримування певних клавіш або за допомогою деяких додатків.
Інструкція
1
Існує два різновиди форматування - Soft Reset і Hard Reset. Перший очищає пам'ять телефону від контактів, СМС, записів календаря, точок доступу і т.п. Він застосовується при некоректній роботі додатків, настройки яких були відредаговані користувачем. Soft Reset можна робити при передпродажної підготовки смартфона.
2
Для звичайного скидання достатньо ввести числову комбінацію. Зайдіть в меню введення номерів телефону та натисніть «* # 7780». Аналогічну операцію можна виконати, перейшовши в «Меню» - «Параметри» - «Управління телефоном» - «Вихідні параметри». Смартфон запросить код блокування, який за стандартом має значення «12345».
3
Телефон Nokia 5230 також підтримує Hard Reset, який є аналогом переустановлення ОС. Видаляються не тільки настройки, але додатки. Він необхідний в тому випадку, якщо спостерігаються серйозні збої в роботі ПО. Якщо даний вид форматування не допоміг впоратися з порушенням роботи телефону, то його сміливо можна нести в ремонт, т.к. проблема вже носить апаратний характер.
4
Для Hard Reset наберіть комбінацію «* # 7370 #» в поле для набору номера телефону. Введіть код блокування («12345»), після чого дочекайтеся закінчення операції. Перед форматуванням рекомендується видалити всі додатки з телефону щоб уникнути наступних проблем при їх установці після операції.
5
Також існує Hard Reset з форматуванням пам'яті, який можна застосувати в тому випадку, якщо телефон взагалі не запускається, і немає можливості набрати цифрову комбінацію. Затисніть у вимкненого телефону зелену клавішу виклику, клавішу скидання, кнопку камери і включення. Утримуйте їх протягом 2-3 секунд і дочекайтеся закінчення процесу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AePHdfWN24Q
Зверніть увагу
Будь-яке форматування зітре всі контакти та повідомлення, тому попередньо зробіть бекап за допомогою Nokia Ovi Suite, або збережіть свої контакти на SIM-карту.
Корисна порада
Перед Hard Reset з форматуванням рекомендується витягнути карту пам'яті і відформатувати її на комп'ютері (в тому випадку, якщо телефон заражений вірусом).