Як написати текст в фотошоп. Як писати текст в фотошопі різними кольорами.

З надзвичайним розвитком і популярністю цифрової фотографії сьогодні практично на кожному персональному комп'ютері зберігається безліч зображень, які можна редагувати в фотошопі . Часто виникає необхідність розмістити на зображенні якусь напис. За допомогою графічного редактора Adobe Photoshop це зробити зовсім нескладно. Ми розповімо, як написати текст в фотошопі , розмістивши його на прозорому тлі.
Інструкція
1
Завантажте програму фотошоп і створіть новий файл. Для цього на верхній панелі меню натисніть Файл -> Новий і задайте там параметри майбутнього зображення по ширині, висоті і вирішенню, не забувши вказати в полі «Вміст фону» - Прозорий.
2
В панелі інструментів виберіть кнопку, на якій намальована буква Т, вона називається «Горизонтальний текст». Натиснувши її, виділіть прямокутну область, в якій і буде розташовуватися наша напис. В з'явилася зверху панелі інструментів текст а виберіть його шрифт, висоту, колір і інші параметри - курсив, напівжирний, розміщення.
3
Введіть текст. Поекспериментувати з різними деформаціями можна, натиснувши на верхній панелі управління текст ом кнопку, яка називається «Деформований текст». В стилях тут передбачені різні аберації, можливість написання його дугою, вільний і пр.
4
Змінити стиль написи можна і у вікні «Стилі». Для цього активуйте його, натиснувши на верхній панелі меню фотошопа пункт «Вікно» -> «Стилі». Додаткові цікаві стилі можна скачати з Інтернету і розширити ними пропонованої програмою за замовчуванням набір. Змініть стиль написи, вибравши не тільки стиль, а й його параметри, натиснувши у вікні стилю кнопку «Додати стиль шару».
5
Закінчивши створення напису, можна буде обрізати зайве порожній простір, залишивши тільки напис. Для цього на панелі головного меню вибираємо Зображення -> Тримминг, і вкажіть, що тримминг треба зробити на основі прозорих пікселів. Після цього збережіть файл у форматі PNG або Gif, щоб зберегти прозорість шару, на якому написаний текст.
Щоб не забути, коли і де була зроблена фотографія, хто на ній зображений, необхідно забезпечити її поясняющими написами. Таке маркування сприяє полегшенню організації будь-якого сімейного фотоальбому.
Інструкція
1
Якщо фотографія плівкова, і переводити її в цифровий формат не планується, нанесіть на неї текст на етапі контактній або проекційного друку. Візьміть прозору плівку для принтера (вона повинна відповідати типу принтера). Надрукуйте на ній напис жирним шрифтом розміру порядку 14. Якщо планується нанести маркування на багато різних фотографій, надрукуйте всі написи на одному аркуші плівки. Після друку виріжте написи.
2
В ході фотодруку при світлі лабораторного ліхтаря і включеному червоному фільтрі побільшувача накладіть напис на плівці на ту ділянку зображення у верхній або нижній частині знімка (але не в його середині), який на негативі є світлим (а на позитиві темним) . Притисніть плівку до паперу склом, після чого проведіть звичайний цикл друку, прояви і закріплення. Текст вийде білим на чорному тлі.
3
При фотографуванні мобільним телефоном за наявності в ньому графічного редактора відкрийте після зйомки фотографію в ньому. Виберіть інструмент «Текст», введіть текст , підберіть його положення, розмір і колір, підтвердіть операцію, після чого збережіть знімок. Якщо ви хочете залишити вихідний файл незмінним, збереження здійсните в новий.Чтоби зробити текст з тінню, нанесіть його два рази, спочатку одним бажаним кольором, потім, з невеликим зсувом, іншим.
4
На комп'ютері для нанесення текст а на фотографію скористайтеся тим графічним редактором, яким ви вмієте користуватися. Відкрийте файл зі знімком, в панелі інструментів виберіть інструмент «Текст». На відміну від телефону, на комп'ютері необхідно спочатку вибрати розмір, колір і стиль шрифту і положення напису, і лише потім ввести текст . Якщо ви використовуєте редактор GIMP, після нанесення текст а виконайте операцію «Зображення» - «Звести зображення». Потім збережіть файл. Так само, як і в попередньому випадку, щоб залишити вихідне зображення незмінним, збереження здійсните в новий файл.
5
Якщо ви не вмієте користуватися ніякими графічними редакторами, для накладення текст а на фотографію скористайтеся онлайн-службою, посилання на яку приведена в кінці статті.