Як підключити домашній інтернет.

Необхідність підключення домашнього інтернету виникає досить часто, хоча більшість будинків і населених пунктів вже належать до товариства користувачів всесвітньої павутини. У разі, якщо ваш будинок з ряду «новобудов» і раніше не був підключений до мережі жодним провайдером, або якщо ви хочете змінити вашого провайдера, потрібно знати, які кроки слід зробити в першу чергу.
Інструкція
1
Якщо ваш будинок не підключений до жодного з провайдерів, дізнайтеся у зацікавив вас постачальника послуг Інтернету технічні можливості підключення. Зробити це можна по телефону. Оператор запитає адресу будинку та подивиться, чи є можливість підключити вас до мережі.
2
При виборі провайдера зверніть увагу на якість зв'язку, швидкість з'єднання, наявність гнучких тарифних планів. Зберіть інформацію від знайомих і друзів, відвідайте тематичні форуми і прочитайте відгуки користувачів про конкретний провайдере. Витрачений час окупиться хорошим і виваженим вибором якісних послуг.
3
Залиште заявку на своє ім'я, вкажіть точну адресу. Дізнайтеся приблизні терміни підключення і проведення робіт у вас вдома. Підготуйте заздалегідь місце, де буде стояти ваш комп'ютер. На вашу побажанню інтернет-кабель можна прибрати під плінтус або в жолоб в стіні. Якщо будинок новий, зробіть всі роботи з підготовки до прокладання кабелю. Можливо, буде потрібно свердлити стіну.
4
Якщо ви не знаєте заздалегідь, де буде розташовуватися ваш комп'ютер, або не хочете зайвих дірок в ваших стінах, вам на допомогу прийде маршрутизатор. Це пристрій забезпечить вас бездротовим інтернетом в межах вашої квартири. В цьому випадку достатньо провести всередину квартири кабель і підключити до нього маршрутизатор. Свій комп'ютер (або декілька) ви зможете підключати до маршрутизатора і виходити в інтернет з будь-якої вашої кімнати.
5
Після того, як технічні роботи будуть завершені, потрібно буде виконати підключення до домашнього Інтернету з вашого комп'ютера/ноутбука. Зробіть це за допомогою Майстра підключень. В налаштуваннях виберіть «Створити нове підключення» і дотримуйтесь інструкцій. Логін і пароль вам надасть ваш провайдер. Встановіть ярлик підключення на робочий стіл і можете підкорювати безкрайні простори всесвітньої павутини.