Як набрати мобільний номер. Як на мобільному набрати додатковий номер.

Без мобільного зв'язку ми вже не уявляємо свого існування. Телефони супроводжують нас сьогодні всюди, ми беремо їх з собою, коли роз'їжджаємо по країні і коли їдемо за кордон. Буває, перебуваючи в роумінгу, ми виявляємо, що багато телефони, на які ми дзвонили, перебуваючи в домашній мережі, раптом перестають бути доступними. Як набрати мобільний номер правильно, щоб гарантовано додзвонитися до будь-якої людини не тільки в нашій країні, а й за кордоном?
Інструкція
1
Для дзвінка на номер а будь-якого стільникового оператора в Росії, незалежно, розташовані вони в вашому домашньому регіоні або будь-якому іншому, наберіть номер в наступному форматі: 8 ( федеральний код оператора) семизначний номер абонента або +7 (федеральний код оператора) семизначний номер абонента.
2
Якщо вам необхідно подзвонити на, так званий, прямий мобільний номер , що належить будь-якому оператору мобільного зв'язку Росії, то наберіть номер в форматі 8 (код міста) семизначний номер абонента або +7 (код міста) семизначний номер абонента.
3
Якщо вам необхідно на мобільному телефоні набрати додатковий номер , то, набравши основний номер , дочекайтеся повідомлення системи і після нього наберіть додатковий. Якщо ваш телефон може підтримувати при наборі паузу, то після основного номер а введіть символ паузи - латинську велику букву Р і відразу ж за нею - додатковий номер . Наприклад: +7 (федеральний код оператора) семизначний номер абонента Р додатковий номер .
4
Для дзвінка за кордон наберіть номер в форматі + (код країни) (федеральний код оператора) семизначний номер абонента або + (код країни) (код міста) семизначний номер абонента. Для Росії код країни 7.
Зверніть увагу
Все цифри номера набираються без пробілів.