Як відключити систему безпеки.

Система безпеки Windows стежить за тим, щоб комп'ютер був захищений від різного роду хакерських атак, а також перевіряє актуальність антивірусного захисту і повідомляє користувачеві про що відбуваються збої в системі. Проте якщо у вас на комп'ютері встановлений потужний антивірус і файрвол, набридливу Систему безпеки Windows можна відключити.
Інструкція
1
Для того, щоб відключити Систему безпеки , відкрийте «Пуск» - «Панель управління». Далі виберіть пункт «Служби» і відкрийте «Адміністрування». У списку служб виберіть «Центр забезпечення безпеки ». Клацнувши на цьому пункті два рази виберіть «Властивості», потім «Тип запуску», і натисніть «Відключено».
2
Якщо ви все зробили вірно, то Система безпеки буде відключена, але не перестане виводити свої повідомлення. Для того щоб повністю прибрати всі сповіщення Системи безпеки , слід відкрити консоль командного рядка натисканням сполучення клавіш Win + R, потім в віконці, що з'явилося ввести cmd.exe і натиснути клавішу Enter. В консолі командного рядка введіть наступну команду: REG DELETE "HKCRCLSID {FD6905CE-952F-41F1-9A6F-135D9C6622CC}" і натисніть Enter. Потім натисніть клавішу Y і знову Enter. Тепер Центр забезпечення безпеки повністю відключений.