Як намалювати ведмедика олівцем. ведмедик олівцем.

Ведмідь - улюблена тварина безлічі дорослих і дітей. Величезна кількість казок, фільмів, мультфільмів, коміксів присвячено ведмедикам. Велике число людей вибирають дерев'яних, керамічних, фарфорових, пластмасових, гумових ведмедів в якості об'єктів для колекціонування. Плюшевий ведмедик - улюблена іграшка більшості дітей. А чи складно зобразити знамените тварина на папері? Багато хто вважає, що це під силу лише професійному художнику. Вони сильно помиляються, адже, насправді, намалювати ведмедика олівцем зовсім не складно.
Інструкція
1
Почати малювання ведмедики слід з зображення великого овалу. Надалі саме він і стане тулубом народного улюбленця.
2
Тепер прийшла черга додавання до тулуба голови ведмедики (невеликий приплющеною окружності).
3
Далі ведмедику слід намалювати задні лапи у вигляді двох фігур грушоподібної форми.
4
Задні лапки ведмедики слід відразу підкоригувати, розбивши їх широку частину на округлі пальчики. Усі зайві олівцеві лінії потрібно видалити за допомогою ластику.
5
Настав час намалювати ведмедику передні лапки. Це не складно зробити за допомогою двох округлих ліній. Кожна з цих ліній починається від шиї ведмедики, проходить уздовж його тулуба і закруглюється всередину.
6
На передніх лапах ведмедики з допомогою маленьких круглих ліній слід показати пальчики. А на задніх лапах потрібно показати подушечки пальчиків.
7
Тепер слід приступити до малювання мордочки ведмедика. Посередині голови потрібно намалювати носик - горизонтально розташований овал. Трохи вище носа у ведмедика знаходяться оченята, а в них, природно, круглі зіниці.
8
Далі ведмедику потрібно домалювати кругленькі вушка і кругленькі щічки. А трохи нижче щічок, між ними, слід додати ведмедику маленький язичок. Усі зайві лінії, природно, слід видалити гумкою.
9
намальованими олівцем ведмедику не завадить ще й кругленький животик з симпатичним пупком посередині.
10
От і все. Чарівний, намальований олівцем, ведмедик, улюбленець дорослих і дітей, готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rIxnvRbFFSc