Як поповнити баланс телефону.

Мобільні телефони стали звичним і невід'ємним атрибутом сучасного життя. Дня не проходить, щоб ми не отримали або не зробили безліч дзвінків або смс-повідомлень. Телефон супроводжує нас всюди: на прогулянці, в поїздці, в магазині і навіть в перукарні. Його використання передбачає необхідність постійного поповнення балансу , щоб залишатися весь час на зв'язку. Але як поповнити баланс телефону?
Інструкція
1
Поповніть баланс телефону за допомогою платіжного терміналу, причому, зовсім неважливо, якого оператора він належить. Увійдіть в розділ «Оплата послуг». Ви побачите іконки з логотипами операторів мобільного зв'язку. Виберіть того, чиїм абонентом ви є, введіть номер свого телефону, не забувши вказати код. В лоток для прийому грошей покладіть паперові купюри. Коли потрібна сума буде введена, підтвердіть оплату і дочекайтеся квитанцію - підтвердження.
2
Внести гроші на баланс можна в будь-якому салоні стільникового зв'язку або фірмовому салоні-магазині вашого оператора. Вам треба буде заповнити бланк, вказавши номер телефону, суму, що вноситься та своє прізвище.
3
У великих супер- і гіпермаркетах платіж можна справити прямо на касі, розраховуючись за скоєні покупки. Просто назвіть касиру номер телефону і суму грошей, якої ви збираєтеся поповнити свій баланс.
4
Якщо у вас є електронний гаманець або ви користуєтеся послугами Інтернет-банкінгу, то дуже просто поповнити баланс телефону через Інтернет. Для цього активуйте свій електронний гаманець або увійдіть в особистий кабінет в тому банку, з рахунку якого ви збираєтеся перерахувати гроші. На головній сторінці ви побачите напис «Мобільний зв'язок», натисніть на неї, з'являться іконки з логотипами операторів. Виберіть того, на чий рахунок ви хочете перерахувати гроші і переведіть їх на баланс, слідуючи підказкам, які виникають на екрані.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2zctZ4GlCNs
Мобільні телефони для нас сьогодні стали абсолютно необхідною річчю, і сучасні діти не уявляють собі, що колись навіть стаціонарні телефони стояли в будинках далеко не у всіх. Без мобільного телефону ми відчуваємо себе буквально як без рук. Щоб не залишитися без зв'язку і бути завжди в центрі подій, необхідно вчасно і завчасно поповнювати свій рахунок.
Інструкція
1
Зручний спосіб поповнити баланс на МТС - скористатися послугами платіжних терміналів, які сьогодні можна зустріти буквально на кожному розі. В меню «Мобільний зв'язок» натисніть на логотип свого оператора - МТС, введіть номер телефону і суму грошей, яку ви збираєтеся внести на рахунок. На табло терміналу обов'язково повинна бути відображена сума комісії за перерахування грошей, а іноді вона може досягати 10%. Крім того, не завжди перерахування відбувається швидко, гроші можуть надійти на баланс і через кілька годин.
2
Без комісії і швидко гроші можна перерахувати в салонах магазинах МТС або в салонах мобільного зв'язку, які сьогодні також досить часто зустрічаються. Тут це можна буде зробити через платіжний автомат, яка не бере комісію, або заповнивши бланк і вказавши на ньому номер телефону, суму грошей і своє прізвище.
3
В гіпермаркетах прямо на касі, при розрахунку за покупки, у вас також можуть взяти гроші для поповнення вашого баланс а на МТС, просто назвіть номер і необхідну для перерахування суму, у вас її віднімуть з належної здачі.
4
Користувачам інтернету можна поповнити баланс на МТС безліччю способів. Якщо у вас є електронний гаманець, то оплата за мобільний зв'язок виробляється прямо з нього і практично в режимі реального часу. Ви навіть можете скористатися такою опцією, як автоматичне поповнення рахунку зі свого гаманця на вказаний номер із заданою періодичністю. Це дозволить вам на турбується про поповнення баланс а.
5
Абоненти МТС, що користуються послугами інтернет банків, також можуть поповнити баланс з текущго рахунки, зайшовши в свій особистий кабінет на сайті банку.