Як вставити картинку в фон. вставити фотографію в фон.

Можливості цифрової фотографії дозволяють поєднувати декілька різних знімків, перетворюючи їх в одну картинку . Фрагменти одного зображення можна з легкістю вставляти в інше за допомогою популярного графічного редактора Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте Photoshop і завантажте в нього зображення, яке служитиме фон овим підставою і картинку , яку потрібно накласти зверху.
2
Якщо картинка не має прозорого фон а, виберіть на панелі інструментів Lasso tool (викликається натисканням клавіші L). Клацнувши по ньому правою кнопкою, візьміть один з варіантів інструменту, залежно від того, який фрагмент потрібно вирезать.Увелічів картинку , виділіть потрібний фрагмент, пересуваючись за допомогою клацань миші по контуру об'єкта.
3
Тепер візьміть інструмент Move tool (викликається натисканням клавіші V) і, зачепивши виділений фрагмент, перетягнете його на фон овой малюнок. Програма запитає, чи слід вирізати фрагмент. Дайте відповідь, натисканням кнопки Crop. Виділений фрагмент буде перенесений на зображення фон а.
4
Не змінюючи інструмент, перемістіть фрагмент в потрібну область фон а.
5
Зараз потрібно згладити різкі контури вставленого фрагмента за допомогою інструмента Smudge tool (викликається натисканням клавіші R). Проведіть по контуру фрагмента, і ви побачите, як згладилися різкі краю. Чим менше цифрове значення інструменту, тим точніше буде виконано згладжування.
6
Залишилося зробити злиття шарів натисканням Ctrl + Shift + E і зберегти отримане зображення.