Як вирізати шматок пісні. Як вирізати в пісні не потрібний момент.

Якщо ви хочете використовувати як рингтон фрагмент пісні або музичної композиції, найкраще скористатися однією зі спеціальних програм, які вміють швидко і просто вирізати будь уривки з музичних файлів без втрати якості.
Вам знадобиться
  • Щоб вирізати фрагмент пісні, ви можете скористатися безкоштовною програмою MP3DirectCut, завантажити яку можна з офіційного сайту розробника за адресою www.mpesch3.de1.cc.
Інструкція
1
Після того, як програма буде встановлена, запустіть її. Програма запропонує вибрати мову інтерфейсу. Виберіть Russian зі списку, після чого програма запитає дозвіл на перезапуск. Натисніть OK.
2
У вікні програми натисніть «Файл», потім «Відкрити», після чого вам потрібно вибрати музичний файл, з якого вам потрібно вирізати фрагмент. Вибравши файл, натисніть OK - файл буде завантажений в програму.
3
Тепер вам потрібно програти пісню до потрібного моменту за допомогою кнопки Play (трикутник у правому нижньому куті програми), потім, в потрібному місці натиснути кнопку «Початок» або клавішу B.
4
Після того як пісня програє до кінця потрібного вам фрагмента, натисніть кнопку «Кінець» або клавішу N.
5
Фрагмент виділений. Його можна підправити або виставити мітки заново, і потім зберегти. Щоб зберегти виділений відрізок композиції, натисніть «Файл» і далі «Зберегти виділення», або натисніть клавіші Ctrl + E. Програма запропонує вам вибрати назву нового файлу і вибрати місце для збереження. Після цього, натиснувши кнопку ОК, ви збережете вирізаний фрагмент пісні .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8BGbUwBJ4oE
Зверніть увагу
«З пісні слів не викинеш» - це правда, а ось вирізати шматок (фрагмент) з неї все ж можна. Наша безкоштовна онлайн програма для нарізки музики дозволяє це зробити. Використовуючи функцію «інверсія», ви легко зможете вирізати частину пісні з її середини або прибрати непотрібний фрагмент мелодії. Таким чином, всього лише кілька кліків і ви зможете вирізати шматок з пісні.
Корисна порада
Таким чином, всього лише кілька кліків і ви зможете вирізати шматок з пісні. Онлайн обрізка mp3 не тільки вирізає частину пісні з її середини, а й автоматично склеює (з'єднує) отримані відрізки. Сподобався вам шматочок пісні обраний? Тоді тиснемо «Вирізати і скачати», і фрагмент відразу ж можна зберігати на вашому комп'ютері. Обрізати пісню онлайн набагато простіше, ніж скачувати програму і розбиратися з її роботою.
Приємно зробити щось своїми руками. Власноруч вирізаний фрагмент аудіозапису, поставлений на мобільний телефон в якості сигналу для вхідних дзвінків, може повеселити набагато більше, ніж готовий рінгтон, нарізаний кимось іншим. І, що найголовніше, вирізати фрагмент звуку зовсім не складно. Всього кілька простих дій в аудіоредактор, і у вас з'явиться новий спосіб підняти настрій собі і, можливо, оточуючим.
Вам знадобиться
  • - Програма Adobe Audition;
  • - браузер;
  • - аудіофайл.
Інструкція
1
Завантажте пісню, з якої хочете вирізати фрагмент, в програму Adobe Audition. Зробіть це за допомогою команди Open з меню File. Якщо пісня, уривок з якої вам потрібен, збережена як відеофайл із звуковою доріжкою, застосуйте команду Open Audio from Video з того ж меню File.
2
Увімкніть відтворення файлу за допомогою кнопки Play з палітри Transport. За замовчуванням ця палітра знаходиться в лівій нижній частині вікна аудіоредактора. Знайдіть початок потрібного вам фрагмента пісні і встановіть покажчик курсору на це місце, якшо лівою кнопкою миші. Натиснувши кнопку F8, встановіть маркер, що відзначає початок фрагмента.
3
Розпочніть відтворення пісні і знайдіть кінець фрагмента, який хочете вирізати. Встановіть покажчик курсору на це місце клацанням лівої кнопки миші. Додайте маркер, відзначає закінчення фрагмента.
4
Затиснувши ліву кнопку миші, виділіть весь залишок пісні від останнього маркера до кінця файлу. Видаліть виділений фрагмент, натиснувши на клавішу Delete. Точно так же виділіть фрагмент пісні від першого маркера до початку файлу. Видаліть і цей фрагмент натисненням клавіші Delete на клавіатурі. У вікні аудіоредактора залишився тільки відрізок пісні, який ви хочете зберегти.
5
Збережіть фрагмент пісні за допомогою команди Save As з меню File. Виберіть місце, куди будете зберігати фрагмент пісні. Вкажіть ім'я файлу в поле «Ім'я файлу». Із списку «Тип файла» виберіть mp3.Щелкніте по кнопці Options і виберіть із списку величину бітрейта для зберігається уривка. Чи не виставляйте бітрейт файлу вище, ніж він був у вихідної записи. Якість звуку від цього не покращиться, а розмір файлу явно збільшиться. Переглянути бітрейт вихідного файлу ви можете за допомогою команди File Info з меню File. Натисніть на кнопку Save. Вирізаний фрагмент пісні збережений.
Корисна порада
Якщо на ваш комп'ютер не встановлений аудіоредактор, можете скористатися онлайн-сервісом для обрізки аудіофайлів. Для цього відкрийте в браузері сторінку www.mp3cut.ru. Клацніть по кнопці «Завантажити mp3» і завантажте файл зі свого компьютера.Виберіте відрізок пісні, який хочете вирізати, встановивши в його початок і кінець маркера. Натисніть на кнопку «Розрізати і викачати».