Як зробити розтяжку ніг.

Розтяжка ніг є невід'ємною складовою частиною будь-якого тренування, незалежно від того, яким видом спорту ви займаєтеся, навіть у футболі, тенісі або важкої атлетики. Гарна розтяжка забезпечує можливість суглобів рухатися з максимальною амплітудою, крім того, вона запобігає травмуванню суглобів і м'язів при значних навантаженнях. Сидячий спосіб життя є причиною м ніг їх хронічних захворювань, але виконання вправ на розтяжку мінімізує ризик. Як правильно зробити розтяжку ніг ?
Інструкція
1
Перед тим, як почати виконання вправ на розтяжку ніг , розігрійтеся. Проведіть стрибки і махи ніг ами і руками, позаймайтеся на велотренажері. Це необхідно для того, щоб поліпшити циркуляції крові і збільшити постачання м'язів киснем.
2
Всі вправи виконуйте плавно і неквапливо, фіксуючи пози по 15-60 секунд. Це найкорисніший вид розтяжки, який рекомендований лікарями. При такому підході до кінця комплексу вправ ви почнете згинатися набагато краще, ніж на початку. Регулюйте час знаходження в одній позі залежно від ступеня вашої гнучкості.
3
Під час виконання вправи розслабте всі м'язи, особливо це стосується тих, які ви розтягує в даний момент, чим більше напружена м'яз, тим важче її буде розтягнути.
4
Контролюйте спину і поставу, вони повинні бути рівними. Навіть тоді, коли ви зігнуті в калачик, намагайтеся розігнути спину, зсутулившись, ви знижуєте гнучкість і еластичність зв'язок, завжди відстежуйте цей момент.
5
Не слід виконувати вправи, які можуть бути небезпечні і травмувати спину. Так, якщо ви виконуєте вправу, роблячи нахил вперед з випрямленими ніг ами, то при подьеме можна злегка зігнути ніг і в колінах.
6
Слідкуйте за своїм диханням, воно завжди повинно бути ритмічним, але спокійним. Вдих робіть чрез ніс, а видих - через рот, контролюйте його.
7
Вправи на розтяжку ніг виконуйте регулярно. Якщо виконувати їх годину в тиждень, то ніякого ефекту від таких занять ви не отримаєте. Ідеально було б розтягувати м'язи щодня вранці, виконуючи ранкову розминку, а й через день буде теж непогано. Не напружуйтеся надміру, намагаючись досягти результату у що б то не стало. Діючи поступово, ви досягнете результату без ненужен ніг про перенапруги м'язів. Виконуючи наші рекомендації, ви зможете розтягнути м'язи ніг правильно і безболісно.