Як прибрати червоність прищів. видавила прищи Як прибрати червоність.

Несподівано з'явився за ніч прищик - знайома історія? Така маленька неприємність здатна зіпсувати як намічену побачення, так і важливу зустріч на роботі. Миттєво впоратися з проблемою не вийде. Але спробувати поборотися з нею за допомогою косметичних засобів можна спробувати.
Вам знадобиться
  • аспірин
  • краплі для очей
  • лід
  • маскувальний олівець
Інструкція
1
Зменшити червоність прища можна за допомогою льоду. Притискайте шматочок льоду до почервонілої області щопівгодини на пару хвилин. Лід допоможе боротися із запаленням і болем. А потім можна пустити в хід маскувальною олівець зеленого відтінку, щоб заховати червоність і сам прищик.
2
Допомогти прибрати червоність прища може так само суміш товченого аспірину і води. Нанесіть її на пошкоджену область. Потримайте кілька хвилин, щоб зняти запалення.
3
Ще один із способів, щоб допомогти прибрати червоність з особи - краплі для очей, нанесені прямо на прищик.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=66LYb>
Зверніть увагу
Головне пам'ятайте, ніколи не намагайтеся фізично впливати на прищики - терти або видавлювати. Це може сприяти проникненню бактерій в ранку і ви ризикуєте назавжди обзавестися шрамом.
Корисна порада
Пам'ятайте, що найкращий спосіб боротися з червоністю прищів - це запобігти їх появі. Для цього важливо ретельно очищати вашу шкіру двічі на день, видаляючи декоративну косметику, омертвілі клітини і забруднення