Як зшити іграшку на руку.

Ви любите ляльковий театр? А адже "трупу" можна зробити і вдома. І нічого особливого для цього не потрібно - просто спочатку необхідно поритися в шафі зі старими речами. Напевно там знайдуться старі рукавички, клаптики та інша дрібниця. Її зазвичай шкода викинути, але невідомо, що з нею робити. А зробити можна веселих персонажів, які напевно порадують вашу дитину. Наприклад, можна зробити клоуна.
Вам знадобиться
  • Старі рукавиці або рукавички
  • Клаптики тканини
  • шматочки поролону
  • залишки вовняної пряжі
  • гудзики
  • шматочки мережива, атласної стрічки або шиття
  • голка і нитки
Інструкція
1
Візьміть стару рукавичку. Відріжте мізинець і вказівний пальці й акуратно закладіть отвір так, щоб петлі не розпускалися.
2
Виріжте з тканини два кола. Стачайте їх на машинці, залишивши отвір для вказівного пальця. Виріжте круг з поролону і набийте їм вийшла "голову". У тому місці, де вставлятиметься палець, в поролоні зробіть виїмку. Виріжте невеликий кружечок з червоного або рожевого клаптика, прошийте його великими стібками через край так, щоб можна було стягнути. Виріжте кульку з шматочка поролону, вкладіть його в вийшла формочку і як слід затягніть. Пришийте клоуну ніс. Візьміть дві однакові маленькі ґудзики та зробіть очі. Червоними нитками вишийте рот.Можно зробити очі з паперу і наклеїти їх. Виріжте з рожевої тканини два сердечка і зробіть щічки. Візьміть жовту або помаранчеву пряжу і наріжте її на шматочки довжиною 7-10 см. Вам все одно, як вони будуть кріпитися на голові, оскільки зверху все одно пришивається шапочка. Складіть кожен відрізок вдвічі і пришити з боків голови в довільному порядку за середіну.Із яскравого клаптика виріжте трикутник за розміром голови клоуна, стачайте внутрішній шов, виверніть і підігніть. На шапку пришийте пензлик або маленький дзвіночок. З шматочка шиття або мережива зробіть комір
3
Пришийте "голову" до "тулубу" зробіть це потайним швом, але міцно. Виріжте два рожевих кружечка і стягніть їх точно так само, як ви робили це з носом. Набейте їх поролоном, затягніть і пришити до великого і вказівного пальців рукавички. Зробіть манжети з мережива або шиття.
Зверніть увагу
У рукавичок або рукавиць, з яких ви збираєтеся робити іграшки, великий і середній пальці повинні бути целимі.Еслі голова вийде нерівною - нічого страшного. Адже лялька буде весь час у русі.
Корисна порада
Можна використовувати спеціальні рукавички без безіменного пальця і мізинця з одягу молодих неформалов.Еслі рукавички не знайшлося - сорочку ляльки можна зшити самім.Перчатку можна прикрасити на свій розсуд. Якщо вона однотонна - можна нашити на неї різнокольорові кружечки і інші фігурки або спереду пришити гудзики. Строкату рукавичку прикрашати немає необхідності. Голову можна зробити з пап'є-маше, наклеюючи шматочки паперу на пластилінову форму, або ж розмочити у воді паперову упаковку для яєць, виліпити голову з неї, висушити і розфарбувати. Щоб голова краще трималася, в середній палець рукавички можна вставити невелику паперову трубочку - діаметром приблизно з футляр від градусника і висотою 2-3 см.