Як створити плейлист в найбільш популярних програвачах. Як створити плейлист в windows.

Досить часто користувачі бажають відтворити за допомогою програвача не просто яку-небудь окрему музичну композицію або відеокліп, аудіо- або відеофайли з однієї папки. А їх цікавить цілий ряд конкретних медіафайлів з різних збірок і каталогів, розміщених на жорсткому диску або на зовнішньому носії. В цьому випадку доцільно створити плейлист, де будуть зібрані потрібні блоки. Подібна процедура в кожному програвачі має свої особливості.

Як створити плейлист в Windows Media Player

В "штатному" програвачі Windows формування плейлиста проходить в декілька кроків: 1. Входимо у вкладку «Бібліотека мультимедіа», вибираємо опцію «Створити список відтворення» і відкриваємо діалогове окно.2. Не закриваючи програвач, входимо в провідник через меню «Пуск» .3. Вибираємо потрібні файли в тих чи інших папках, перетягуємо їх мишкою в створюваний список відтворення Windows Media Player.4. За допомогою діалогового вікна, яке знаходить праворуч, виконуємо потрібні операції - зберігаємо плейлист в конкретній папці, перейменовуємо або редагуємо список файлів, задаємо параметри відтворення, видаляємо плейліст.Как створити плейлист в Winamp

У популярному програвачі Winamp створити плейлист можна використовуючи рядок меню або значки програми:

1. Заходимо у вкладку «Вид» і відзначаємо мишкою опцію «Редактор списку відтворення», після чого перед нами з'являється вікно майбутнього плейліста.2. Входимо у вкладку «Файл» і завантажуємо в список відтворення цікавлять нас медіафайли з конкретних папок.3. За допомогою рядка меню робимо потрібні настройки - визначаємо початок списку, встановлюємо параметри відтворення, отлаживаемого зорові образи і багато другое.4. Зберігаємо плейлист за допомогою відповідної опції у вкладці «Файл» .5. Аналогічні дії легко виконати за допомогою значків у вікні списку відтворення.

Як створити плейлист в AIMP Classic

В AIMP Classic зробити плейлист ще простіше. Для цього використовуємо кнопки, розміщені на панелі програми: 1. Велика кругла кнопка з трьома чорними рисками відкриває вікно плейліста.2. Кнопка «+» допомагає завантажити файли з папок, списки відтворення, посилання радіостанцій і прочее.3. Кнопка в правому нижньому кутку вікна плейлиста з дискеткою дозволяє зберегти список відтворення в конкретному месте.Преімущество AIMP Classic, що можна працювати відразу з декількома плейлистами.