Як заклеїти надувний матрац. Клей для надувних матраців.

Полагодити надувний матрац можна латкою, приклеєною спеціальним клеєм з набору для ремонту надувних матрац ів і човнів. Якщо такого ремкомплекта під рукою не виявилося, підійде латка з будь-якої непотрібної надувний іграшки.
Вам знадобиться
  • Ремкомплект для надувних матраців або стара надувна іграшка і секундний клей.
Інструкція
1
Найкращі результати при лагодження надувного матрац а виходять за допомогою спеціального ремкомплекта, наприклад: Intex Repair Kit. Ремкомплекти продаються як аксесуари до надувним матрац ам і човнам і являють собою невеликий набір з клею, заплатки та інструкції, вартістю від 50 до 100 рублей.Для ремонту матрац а потрібно відрізати шматок заплатки більшого розміру, ніж прокол в матрац е, намазати клей тонким шаром на латочку і притиснути її до ушкодженої ділянки матрац а.
2
Полагодити матрац можна і без спеціальних засобів. Для заплатки підійде будь-яка стара надувна іграшка, наприклад: дитячий круг, надувний м'яч або нарукавники для плавання. Потрібно вирізати латку підходящого розміру і приклеїти її на пошкоджене місце матрац а за допомогою моментального універсального клею "Секунда".
3
Коли клей просохне, потрібно перевірити результат. Якщо приклеїлося невдало і повітря з-під заплатки виходить, то можна повторити спробу. Не відриваючи вже наклеєною заплатки, зверху приклеїти ще одну, але більшого розміру, особливо звертаючи увагу на те, щоб краї заплатки були повністю підведені клеєм.
Зверніть увагу
Надуйте матрац перед лагодженням, щоб клей, який потрапив всередину матраца, що не склеїв його зсередини.
Корисна порада
Для того, щоб знайти непомітний прокол в матраці, надійти його наполовину і занурте матрац під воду. Місце проколу буде видно по струмку бульбашок повітря, що виходить з ушкодженого місця.