Як підключити плеєр до телевізора.

Сьогодні вже мало хто використовує комп'ютер для перегляду фільмів, воліючи дивитися кіно по телевізору . Для цього потрібен DVD- плеєр або медіа плеєр, який можна легко підключити до телевізору .
Інструкція
1
Купуючи DVD- плеєр або медіа плеєр, переконайтеся, що в комплекті присутні необхідні вам дроти для з'єднання плеєр а з телевізором. Для сучасних рідкокристалічних, LED і плазмових моделей телевізорів найкраще використовувати HDMI кабель для з'єднання з плеєр ом - якість зображення і звуку по такому з'єднанню буде максимально високим. Для підключення плеєр а до ЕПТ телевізору підійде кабель з роз'ємом типу «тюльпан».
2
Щоб підключити плеєр до телевізору , встановіть плеєр на відстані, достатній для того, щоб підключити його до телевізору . Увімкніть його в електричну розетку і підключіть до телевізору за допомогою HDMI кабелю або кабелю типу «тюльпан». Роз'єми для кожного типу кабелю будуть абсолютно унікальними, тому переплутати і підключити «не туди» просто неможливо.
3
Увімкніть плеєр і телевізор за допомогою пультів і на пульті телевізора натисніть кнопку TV/AV або Video. На деяких телевізорах пунктів Video може бути декілька. В цьому випадку методом підбору встановіть потрібний вам пункт. Успіхом підключення буде картинка, що подається з плеєр а. Найчастіше це статичне меню. Залишиться тільки вибрати потрібне вам дію в меню плеєр а і почати перегляд.