Як відновити фотографії на фотоапараті. Як відновлювати фотографії з флешки.

Один з недоліків цифрової фотографії в тому, що знімки є файли, які можна ненавмисно видалити. На щастя, відновити вилучені фотографії можливо. Оскільки цифрові фотографії є звичайними файлами, то і відновити їх можна за допомогою програм відновлення даних, спеціально розроблених для випадків ненавмисного або навмисного видалення файлів.
Вам знадобиться
  • Щоб відновити фотографії, які були стерті з пам'яті фотоапарата, вам потрібно одна з програм для відновлення даних, і кабель для підключення фотокамери до комп'ютера. Якщо фотографії були записані на карту пам'яті, замість підключення фотокамери, можна використовувати картрідер і карту пам'яті з фотокамери.
Інструкція
1
Перш за все, слід завантажити і встановити одну з програм, які вміють повертати втрачені файли. Це може бути Easy Recovery Professional, Recuva, GetDataBack, Recover My Files, Restoration або будь-яка аналогічна програма. Вартість деяких програм досить висока, а деякі можна використовувати абсолютно безкоштовно.
2
Яку б програму ви не вибрали, принцип роботи з відновленням фотографій буде один і той же. Вам потрібно підключити до комп'ютера фотокамеру або карту пам'яті і запустити програму відновлення даних. Всі програми мають інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, а процес відновлення супроводжується підказками програми. Вам потрібно тільки вказати область пошуку, якій у вашому випадку буде карта пам'яті або підключений фотоапарат. Програма сама знайде всі видалені знімки і покаже вам їх у вигляді списку. Потім вам слід вибрати потрібні файли, а також вибрати папку в яку ви хотіли б помістити відновлені фотографії . Після цього залишиться тільки запустити процес відновлення, і ваші втрачені знімки повернуться до життя.
Зверніть увагу
Можливо відновити вилучені фотографії з флешки, з карти пам'яті, з телефону, з комп'ютера, з фотоапарата і, причому, відновити їх абсолютно безкоштовно! Головне, диск (карта пам'яті, флешка), з якого видалили файли, до запуску програми для відновлення краще не використовувати або взагалі відключити. З системного диска (С) відновити файли важче, тому що під час роботи комп'ютера система змінює його вміст.
Корисна порада
Програма для відновлення фотографій. Прикрий випадок: підключив карту пам'яті від цифрового фотоапарата через карт рідер до ноутбука, для того щоб перекинути фотографії. Під час читання стався збій, в результаті якого, як комп'ютер, так і фотоапарат перестав бачити фотознімки. Огляд програми для відновлення фотографій Як відновити фотографії випадково видалені з карти пам'яті, або після випадкового форматування.