Як друкувати на принтері фотографії. дитячі картинки печатоть напрінтер.

Невисокі ціни на кольорові струменеві принтери зробили можливим в домашніх умовах отримувати фотографії прекрасної якості. Щоб надрукувати фотографії на принтері не потрібно бути фахівцем, достатньо підключити принтер до комп'ютера і вставити папір.
Інструкція
1
Перш за все, слід знати, що фотографії хорошої якості можна надрукувати тільки на фотопапері. Тому, перш ніж ви приступите до друку, купите пачку фотопаперу. Для принтера стандартного формату A4 найкраще використовувати фотопапір такого ж розміру. На одному аркуші можна роздрукувати як одну велику, так і кілька маленьких фотографій. Фотопапір може бути глянсовою або матовою, тому зверніть увагу на це при покупці.
2
Підключіть принтер до комп'ютера і після того, як пристрій буде готовий до друку, вставте декілька аркушів фотопаперу в лоток принтера.
3
Можна вибирати фотографію і приступати до друку. Для цього клацніть на потрібній вам фотографії правою кнопкою і виберіть пункт «Друк». Відкриється Майстер друку. Натисніть кнопку «Далі», а потім натисніть «Налаштування друку». Виберіть в розділі «Носій» пункт «Фотопапір, найкращу якість» і натисніть кнопку «Далі».
4
В меню зліва вам потрібно вибрати розмір фотографії, яка буде надрукована. Меню снабжено візуальними прикладами, так що помилитися у виборі буде важко. Вибравши потрібний вам розмір, ви побачите на аркуші предпросмотра праворуч, як буде розташована фотографія на папері. Якщо вас все влаштовує, натискайте кнопку «Далі» і фотографія буде надрукована.
Зверніть увагу
Ви все ще не знаєте «Де можна надрукувати постер?» - Приїжджайте в «КОПІМАСТЕР», ми завжди раді Вам допомогти! У нас ви можете роздрукувати фотографії великого формату, надрукувати плакат або візитки з диска або з будь-якого іншого носія, а також зробити копії ваших зображень. У нас Ви можете роздрукувати документи відразу, а можете відкласти виконання замовлення на зручний для вас час.
Корисна порада
Надрукувати фотографії можна, здавалося б, будь-де: пункти прийому замовлень відкриті у всіх великих магазинах і у всіх районах Москви. Однак найчастіше якість фотографій, надрукованих в таких центрах, залишає бажати кращого. Крім того, такі центри в більшості випадків не надають послуги з друку цифрових фотографій, скануванню фотоплівок і друку чорно-білих фотографій.
Для того щоб друкувати фотографії, необов'язково відвідувати фотосалон - цю процедуру можна здійснити і в домашніх умовах. Для цього буде потрібно принтер, що підтримує кольоровий друк.
Інструкція
1
Якщо у вас немає принтера для друку, виберіть один з пропонованих на ринку: найбільш популярними є пристрої виробників Epson, HP, Canon. Залежно від цінової категорії вони будуть володіти тими чи іншими додатковими можливостями.
2
Придбайте для принтера набір картриджів з кольоровою фарбою. Для кожної моделі випускаються свої конкретні типи картриджів. Вони можуть бути як одноколірними, так і кольоровими, можуть бути представлені в наборі або продаватися окремо. Для друку фотографій необхідно придбати кольоровий набір.
3
Картриджі поділяються на оригінальні і неоригінальні. Оригінальними називаються ті, які випускаються безпосередньо виробником принтерів. Неоригінальні випускаються сторонніми виробниками. До їх плюсів відноситься більш низька ціна, а до мінусів часто гіршу якість і, мабуть, найголовніше - позбавлення гарантії на принтер.
4
Іншим витратним матеріалом, який буде потрібно для друку, є фотопапір. Вона буває двох типів: матова і глянсова. Розмір вибирайте згідно вашим перевагам: 10х15, 15х20 або А4. Папір також може бути фірмової або стороннього виробника. Використання останньої, як у випадку з картриджами, до позбавлення гарантії не веде.
5
Якщо ви збираєтеся друкувати фотографії постійно і у великій кількості, подумайте про встановлення системи безперервної подачі чорнила (СНПЧ). Ця конструкція являє собою набір з декількох з'єднаних разом ємностей, які підключені до принтера. У міру витрати чорнила того чи іншого кольору вони доливаються у відповідну ємність. До плюсів використання СНПЧ відноситься значна економія коштів при друку. Але є і свої мінуси: установка позбавляє гарантії на принтер, а якість друку може незначно погіршитися.