Як зробити колонки на телефон. Як зробити комп'ютерну колонку для телефону.

Сучасні телефони можуть цілком конкурувати за якістю звучання з комп'ютерами, ноутбуками і навіть компактними музичними центрами. Все що потрібно - це підключити до телефону колонки.
Інструкція
1
Мобільні телефони бувають різні і не всі мають хороший вбудований синтезатор, вміє видавати якісний звук. Але якщо ви власник телефону, здатного крім здійснення дзвінків ще й непогано грати музику, можете спробувати зробити зі свого телефону невеликий музичний центр. Підключити до телефону колонки можна, використовуючи: 1. Аудіосистему для телефонов.2. Комп'ютерні колонки .3. Музичний центр.4. Телевізор.
2
Щоб підключити до телефону колонки, виконані у вигляді спеціальної підставки, достатньо придбати аудіосистему для вашого телефону, в яку залишиться тільки встановити мобільник. Включивши музику на телефоні, ви почуєте її з колонок аудіосистеми.
3
Щоб підключити комп'ютерні колонки до телефону, вставте шнур від колонок зі штекером 3,5 мм в роз'єм для навушників, розташований на корпусі телефону. Якщо телефон не має роз'єму 3,5мм для навушників, у нього обов'язково повинен бути спеціальний перехідник з роз'ємом 3,5мм для того, щоб слухати музику через звичайні навушники. В деяких моделях телефоном при підключенні колонок вимагається вибрати тип зовнішнього динаміка. В даному випадку можна вибрати пункт, який вказує на підключення звичайних навушників.
4
Щоб підключити телефон до колонок музичного центру, вам знадобиться кабель з обох сторін має штекер 3,5мм аналогічний тому, який використовується в звичайних навушниках. Такий кабель слід підключити з одного боку до телефону, а з іншого до музичного центру в гніздо AUX або AUDIO IN. Можна включати музику і насолоджуватися звучанням з колонок музичного центру.
5
Щоб слухати музику з телефону за допомогою колонок телевізора, слід використовувати такий же кабель, як і у випадку з підключенням до музичного центру. Дії будуть аналогічними. Включивши музику, відрегулюйте оптимальну гучність як на телевізорі, так і на самому телефоні.
Роз'єми для підключення колонок до комп'ютера можуть перебувати в різних місцях залежно від моделі вашого системного блоку, більшість сучасних пристроїв підтримують підключення на передній панелі корпусу.
Вам знадобиться
  • Провід для підключення колонок.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на вашу звукову карту встановлені драйвера, які зазвичай йдуть в комплекті з пристроєм. У разі, якщо вона у вас інтегрована в материнську плату, драйвер пристроїв може використовуватися один для всіх. Знайдіть на системному блоці вашого комп'ютера виходи з його звукової карти. Зазвичай вони розташовуються на задній стінці корпусу, проте, можливі варіанти підключення через передню або бічну панель, а також з використанням як перехідників моніторів або клавіатури. Зазвичай це невеликі роз'єми, відмічені квітами. У стандартних звукових картах їх три - синій, зелений та рожевий, а в знімних буває і більше.
2
З'єднайте колонки акустичної системи, підключивши їх до головного пристрою або до активної колонці. Для цього використовуйте кабелі, які входять в стандартний комплект пристрою. Обов'язково дотримуйтеся колірну схему підключення проводів. Вставте в головне пристрій провід з роз'ємом для підключення колонок до комп'ютера, а з іншого його боку підключіть штекер до відповідного роз'єму звукової карти, який відзначений зеленим кольором або відповідною піктограмою з зображенням навушників.
3
Якщо колонок більше двох, виконуйте підключення до звукової карти відповідний кольоровій схемі, оскільки в іншому випадку деякі з них, або все одразу, можуть не працювати.
4
Увімкніть акустичну систему в мережу, переведіть положення вимикача в режим On, після чого налаштуйте гучність. Увімкніть комп'ютер і натисніть на відтворення будь-якого звукового файлу для перевірки правильності підключення. Налаштуйте відтворення звуку і спеціальні ефекти відтворення у відповідному меню панелі управління вашим комп'ютером (меню звуки та аудіопристрої). Також налаштуйте параметр гучності з ікони звукових налаштувань в області повідомлень.
Корисна порада
Користуйтеся проводами, які йдуть в комплекті, і не використовуйте пошкоджені кабелі.