Як шити на швейній машинці. виписати книгу поштою.

Ми вже забуваємо про ті часи, коли модну красиву річ практично неможливо було придбати в магазині, тому в багатьох будинках на видному місці стояли швейні машинки, які допомагали нам подолати цей дефіцит. Номери Бурди з фотографіями і викрійками неможливо було купити в кіосках - вони зникали звідти, не встигнувши вступити. Але й сьогодні є любителі зшити річ своїми руками, ту річ, яка унікальна і зберігає тепло рук майстрині, яка її пошила.
Інструкція
1
Перед роботою приведіть машину в порядок, навіть якщо вона зберігалася в щільно закриваються кожусі. Протріть корпус і станину м'якою сухою ганчірочкою, капніть трохи олії в спеціально призначені для цього технологічні отвори. Перевірте човниковий пристрій, видаліть пил, що скупчилася всередині. Прочистите кільцеву канавку, в якій зазвичай скупчуються обривки ниток, вони гальмують хід човника і в електричних швейних машинах часто бувають причиною перегріву.
2
Встановіть зубцювату рейку на висоту, відповідну виду тканини, якщо ви будете використовувати дуже тонку або шовкову тканину, регулятор поставте в положення «Шовк», всі інші тканини шиються в положенні регулятора «Нормально».
3
Відрегулюйте силу натиску лапки різьбовій втулкою, яка знаходиться зверху на стрижні лапки. Якщо тканина товста, то натиск повинен бути сильніше.
4
Залежно від виду тканини, з якої ви збираєтеся зшити виріб, підберіть нитки і голки з відповідним номером. Підкладіть клаптик тканини, з якої ви збираєтеся шити, зробіть пробний шов, відрегулюйте довжину стібка. Для товстої тканини довжина стібка повинна бути більше 3 мм, для тонких - 1-2 мм. Відрегулюйте за допомогою гвинта регулятора натяг верхньої нитки, щоб на вивороті шва не було петель.
5
Після закінчення роботи прочистите шпульний ковпачок і кільцеву канавку. Покладіть під лапку шматок тканини, опустіть голку, опустіть лапку, закрийте машинку кожухом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OwzJHenQQYI
Зверніть увагу
При шиття для верхньої і нижньої ниток, використовуйте нитки з однієї котушки, якщо використовуються нитки з різних котушок, то нижня повинна бути на один номер тонше, ніж верхня.
Ще не так давно практично в кожній родині була швейна машинка. За допомогою цього дивного механізму вмілі господині створювали власні колекції одягу від білизни до шуб, тому ніякої дефіцит був не страшний. Зараз, коли в магазинах можна купити модний і недорогий одяг, швейні машинки використовуються рукодельницами для створення майстерних вишивок або ексклюзивних моделей одягу, в які вони вкладають не тільки своє вміння, а й свою душу.
Інструкція
1
Перед тим як почати шити на машині, її необхідно налаштувати і привести в робочий стан. Хоч швейні машини зберігають у щільно закритих кожухах, але кожен раз їх потрібно готувати до роботи. Встановіть її в зручне світле місце і подбайте про додаткове джерело світла, якщо ви будете шити при штучному освітленні в вечірній час.
2
М'якою фланелевою ганчірочкою протріть її корпус і капніть по крапельці масла в кожне технологічний отвір, призначене для цього. Звільніть доступ до човникового пристрою, огляньте його і видаліть пил, що скупчилася всередині корпусу. Проконтролюйте, щоб в кільцевої канавці не було обривків ниток і пилу - в електричних машинках вони гальмують рух човника, що призводить до перегріву механізму.
3
Відрегулюйте висоту зубчастої рейки відповідно до товщини тканини. Якщо ви будете шити з шовку або з якоїсь іншої тонкої тканини, встановіть регулятор в положення «Шовк», всі інші тканини шиють в положенні регулятора «Нормально».
4
Налаштуйте силу натиску лапки за допомогою різьбової втулки, яка розташована на її стрижні. Чим товщі тканина, тим сильніше повинен бути натиск. Відрегулювати його можна за зразком тієї тканини, з якої ви збираєтеся шити. Складіть клаптик навпіл і прострочіть його, підбираючи силу натиску і необхідну довжину стібка. Товсті тканини шиють стібками 3 мм, для тонких встановіть значення 1,5 - 2 мм. Гвинтом регулятора відрегулюйте силу натягу верхньої нитки, щоб з виворітного боку шва не було петель.
5
Після закінчення шиття протріть машинку, прочистите шпульний ковпачок і кільцеву канавку, підкладіть під лапку шматочок тканини, опустіть голку вниз і ослабте закріпний гвинт. Закрийте машинку кожухом.
Корисна порада
Товщина ниток і голок підбирається відповідно до типу тканини. В якості верхньої і нижньої ниток використовуйте нитки з однієї котушки. Якщо використовуються нитки з різних котушок, то нижня повинна бути на номер тонше, ніж верхня.