Як виміряти швидкість з'єднання.

Швидкість інтернет- сполуки залежить не тільки від вашого провайдера, а й від обраного вами тарифного плану, а також способу сполуки і потужності вашого комп'ютера. Якщо ви хочете дізнатися, яка справжня швидкість вашого сполуки з мережею, вам слід скористатися одним із сайтів, що дозволяють зробити такі виміри.
Інструкція
1
Дізнатися швидкість вашого сполуки ви можете на одному зі спеціальних сайтів. До таких ресурсів відносяться www.internet.yandex.ru, www.ip-ping.ru/speed, www.speedtest.net та багато інших.
2
Для того щоб виміряти швидкість за допомогою будь-якого з цих безкоштовних сервісів, перейдіть за однією з адрес і натисніть кнопку «Виміряти швидкість» або «Begin test». Перш, ніж ви почнете завмер швидкості, для вірності вимірювань слід відключити всі програми, які можуть водночас отримувати дані з інтернету. До таких програм можуть відноситься різні торрент-клієнти, антивірусні програми і т.п.
3
Після того, як швидкість буде виміряна, ви отримаєте зведені дані тесту, де буде вказана швидкість вашого інтернет-каналу. Дані вимірювань зроблені за допомогою різних сайтів можуть незначно відрізнятися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GUNGhtqn4q4