Як роздрукувати карту.

Якщо вам потрібно відправитися по незнайомому адресою, найкраще заздалегідь підготуватися до цього і роздрукувати короткий путівник у вигляді карти. Знайти потрібну адресу ви зможете в мережі інтернет, а роздрукувати за допомогою принтера.
Інструкція
1
Щоб знайти потрібну адресу і потім роздрукувати карту , відвідайте один з популярних ресурсів, що пропонують такі послуги. Це може бути як сервіс Яндекс.Карти, так і Google Карти.
2
Якщо ви вирішили скористатися сервісом від пошукової системи Яндекс, перейдіть за адресою розмір і вид карти, натискайте на кнопку «Друк» у правому верхньому кутку сторінки. Відкриється вікно попереднього, де ви побачите в якому вигляді буде роздрукована сторінка. Тут же можна додати свої записи у вигляді номера телефону, контактної особи та т.п. Скорегувавши карту для друку, можете натискати на кнопку друку та сторінка з картою буде відправлена на друк.
3
Якщо ви вибрали сервіс від Google, перейдіть за адресою www.maps.google.ru. Дії по знаходженню потрібної адреси та підготовки карти до друку не відрізнятимуться від дій на сайті Яндекс.
Корисна порада
Для багатьох вулиць великих міст передбачені віртуальні прогулянки, фотографії місць, відеоролики і веб-камери, що працюють в реальному часі. Щоб не помилитися, опинившись у незнайомому місці, можна попередньо «освоїтися» за допомогою віртуальних засобів, які включаються відповідними кнопками на карті.
Географічні карти стають все більш популярним елементом стилізації інтер'єру, як офісного приміщення, кабінету керівника, так і житлових приміщень, спалень і кабінетів. Крім того, карти надзвичайно популярні у туристів. У незнайомій країні, в незнайомому місті добре надрукована карта допоможе уникнути багатьох неприємностей, заощадить час, нерви і гроші.
Інструкція
1
Щоб надрукувати карту , визначитеся, для яких цілей вам необхідна карта. Від цього буде залежати і матеріал, на якому вона буде надрукована, і її масштаб, і оформлення.
2
Виберіть спосіб, яким ви хочете надрукувати карту . Якщо вам потрібна карта-схема міста для недовгою туристичної поїздки, її можна скачати з інтернету в досить маленькому масштабі і роздрукувати на звичайному домашньому принтері.
3
Якщо ви хочете мати карту світу для кабінету або велику офісну карту , вам доведеться звернутися в хорошу друкарню. Виберіть друкарню, зробіть замовлення і добре поясніть виготовлювачам, яка саме карта вам потрібна. Для офісної карти вибирайте високоміцну банерну тканину, стійку до корозії та впливу ультрафіолетових променів.
4
Якщо ви хочете замовити географічну карту для дитячої кімнати, вибирайте якісну широкоформатний друк на фотопапері. Дитячі карти повинні бути барвистими і насиченими.
5
Крім того, деякі друкарні пропонують друк настінних зображень супутникових карт з серверів Google. Такі карти відрізняються високою якістю і детальністю. Масштаб і розмір карти ви обираєте самі.Поінтересуйтесь, яким обладнанням оснащена обрана вами друкарня, подивіться каталог виконаних замовлень. Заздалегідь обговоріть всі умови оплати і доставки карти.Качественно надрукована карта буде корисна і доставить вам естетичне задоволення.
Зверніть увагу
Дитячі карти і атласи допомагають нашим дітям пізнавати світ, навчають їх спілкуванню, вчать географіі.Существуют також карти зоряного неба, карти знаменитих битв, фантазійні карти придуманих світів, карти світу, країни, міста, військові і топографічні карти.