Як зробити напис в фотошопі.

Графічний редактор Adobe Photoshop, мабуть, - найвідоміша на сьогоднішній день програма, использующаяся для редагування растрових зображень. Серед її користувачів як професійні дизайнери, так і просто любителі. Популярністю фотошопа зобов'язаний своїм найширшим можливостям, за допомогою яких можна творити із зображенням справжні чудеса. У програмі є потужний інструментарій, що дозволяє отримувати вражаючі ефекти.
Інструкція
1
Натисніть на пункт меню Файл, який розташований в лівому верхньому кутку вікна редактора. Натисніть поле «Новий» та задайте параметри нового, новостворюваного файлу, вказавши, що його фон буде прозорим.
2
Зліва, на розташованій вертикально панелі інструментів, натисніть кнопку, на якій намальована буква «Т» - це майстер роботи з текстом. При активації кнопки зверху з'явиться ще одна панель, на якій можна задати параметри шрифту, яким буде написаний текст. Виберете підходящий шрифт, його тип і розмір. Якщо хочете, то безліч найрізноманітніших додаткових шрифтів можна скачати і встановити з інтернету.
3
За клацання правою кнопки з'явиться прямокутник, що визначає те місце, де розміщуватиметься текст. Розміри прямокутника можна підкоригувати по висоті і довжині, виділивши його кут або сторону і потягнувши за що з'явилася стрілочку.
4
Помістіть курсор на поле для тексту і вводите той текст, який необхідний. Його положення на аркуші, центрування та колір можна задати за допомогою інструментів. Повернувши рамку прямокутника, можна змінити розташування тексту і кут його повороту щодо горизонталі.
5
При необхідності, напис можна деформувати, задавши форму і параметри спотворення по вертикалі і горизонталі.
Корисна порада
Текст може бути збережений як один з видів кистей і використовуватися, наприклад, в якості вашої фірмової підписи під зображенням.