Як додати шрифт в фотошоп.

Своєю популярністю графічний редактор Adobe Photoshop зобов'язаний багатющого інструментарію, який дозволяє обробляти растрові зображення і творити справжній чудеса. З появою цифрової фотографії та її поширенням, цю програму можна зустріти практично на кожному другому комп'ютері. Але в ній ще можна використовувати безліч стильних і незвичайних шрифтів , які також грають дуже важливу роль при створенні графічних зображень.
Інструкція
1
Знайдіть відповідний шрифт, набравши в пошуковому рядку свого браузера «шрифти для фотошопа». Вам буде представлено безліч файлів, в яких є цілі бібліотеки неймовірно стильних і красивих шрифтів , розроблених професійними дизайнерами-графіками. Виберіть відповідні та скачайте їх в окрему директорію. Як правило, файли зі шрифтами зберігаються в архівному вигляді, тому їх попередньо слід розархівувати.
2
Всі шрифти, які використовує операційна система і додатки, які на ній встановлені, розміщуються в папці Fonts. Ця папка знаходиться в системній папці Windows. Розпакуйте архів з вподобаним шрифтом і помістіть його в папку Fonts. Для цього в меню «Пуск» знайдіть «Панель управління» і відкрийте в ній папку Fonts (Шрифти).
3
Запустіть програму Adobe Photoshop і, відкривши список шрифтів в панелі управління текстом, знайдіть шрифт, який ви хочете використовувати. Шрифти в списку розташовані в алфавітному порядку, тому знайти їх буде нескладно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xjS_VHaUiaY
Корисна порада
Встановлені шрифти тепер можна буде використовувати і для роботи з іншими додатками - Word, CorelDraw та інших текстових, графічних і векторних редакторах.Перед установкою шрифту переконайтеся, що для нього є можливість писати тексти на кирилиці, багато шрифти обмежені тільки буквами латинського алфавіту.