Як закачати електронну книгу. рада Як скачати книгу на електронну книгу.

Комп'ютери дають можливість не тільки зберігати у себе вдома величезну кількість книг, але і читати їх безпосередньо з екрану монітора. Для тих, хто віддає перевагу книги в дорозі, існують спеціальні пристрої під назвою електронна книга.
Інструкція
1
Щоб завантажити електронну книгу, сьогодні достатньо мати вихід в інтернет. Перед вами відкриються двері бібліотек, а всіх книг, які ви можете завантажити у свій комп'ютер, перечитати не вистачить людського життя.
2
Існує безліч електронних бібліотек, що пропонують безкоштовно скачати книги. До таких електронним сховищ належать сайти www.lib.ru, www.lib.aldebaran.ru, www.ladoshki.com та інші. Зайдіть на будь-який з подібних сайтів, виберіть собі книгу, натисніть кнопку «Завантажити» і збережіть книгу у вигляді файлу на своєму комп'ютері.
3
Щоб читати електронну книгу, можна скористатися як спеціальним пристроєм під назвою «Електронна книга», так і за допомогою програми на комп'ютері. Для читання на комп'ютері скористайтеся однією з програм, що пропонують зручне читання книг, які імітували паперові сторінки. До таких програм відносяться Ice Book Reader, WinDjView, STDU Viewer і т.п. Встановіть одну з них на комп'ютер, закачайте в неї книгу і насолоджуйтеся читанням.
4
Щоб читати за допомогою спеціальної електронної книги, скопіюйте файл з книгою на карту пам'яті, вставте карту в пристрій для читання книг і, вибравши в меню вашу книгу, беріться за читання. Крім того, багато сучасних пристроїв для читання книг вміють закачувати в свої сховища електронні книги безпосередньо з інтернету, підключитися до якого пропонують за допомогою бездротової мережі Wi-Fi.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=X24mq0na60g
Зверніть увагу
Ну, тоді розглянемо декілька варіантів, як закачати книгу в електронну книгу? Скажу точно, всі книги підтримують найпоширеніші формати, такі як txt, fb2, pdf, doc, rtf. Решта підтримувані формати можна завжди знайти в інструкції або знайти характеристики електронної книги в інтернеті. Як закачати книгу в електронну книгу через USB.
Корисна порада
На карту пам'яті, вставлену в рідер, можна закачати потрібні книги просто скопіювавши їх туди. . Є ще інші екзотичні безкоштовні способи, щоб перекачати книги в електронну книгу, наприклад, з'єднавши книгу з комп'ютером або інтернетом через Wi-Fi. Але так закачувати тексти книг в електронну книгу можуть лише щасливі володарі електронних книг з Wi-Fi.
Сьогодні любителі читання переходять на електронні книги. Після перекладу будь-якого твору в електронну форму, воно не втрачає своєї інформативності, але стає більш зручним у використанні. Електронні книги практично не займають місце в будинку, коштують недорого, дозволяють зберегти десятки гектарів лісу. Крім того, для їх читання можна використовувати як спеціальні пристрої, так і різні гаджети - від комп'ютерів до стільникових телефонів. Як читати електронну книгу на різних пристроях?
Інструкція
1
Якщо ви вирішили читати електронну книгу з екрану комп'ютера, то для того, щоб зробити читання з монітора більш зручним, встановіть одну з безкоштовних програм, які можуть адаптувати екран до того виду, який має справжня, «жива» книга. Ми можемо порекомендувати AlReader або Cool Reader 3, які можна встановити як на стаціонарний ПК, так і на наладонник.
2
Для того щоб читати електронні книги за допомогою комунікатора або надолонника, завантажте в них файли для читання в форматі fb2.zip. Якщо ваш пристрій працює під операційною системою Windows Mobile або Windows CE, то встановіть в нього спеціалізовану програму для читання AlReader v2.5 + або Haali Reader, відповідно. Для смартфонів з ОС Symbian необхідно встановити програму для читання електронних книг QReader, а для пристроїв на базі ОС Palm - PalmFiction.
3
Якщо для читання ви хочете використовувати смартфон або телефон з java-інтерпретатором всередині, то підготовка до читання java-книг відбуватиметься в два етапи. Згенеруйте java- книгу на ЛітРес, а потім скопіюйте java-аплет на свій мобільний пристрій. Використовуйте для їх розміщення карту пам'яті, оскільки пам'ять телефону обмежена.
4
Зараз для читання електронних книг випускаються спеціальні пристрої, забезпечені великим екраном з високою яскравістю і хорошим дозволом. Програмне забезпечення, яке предустановленно на них, розроблено спеціально для роботи з книгами, таблицями та словниками. Використання технології «електронного чорнила» дозволяє забезпечити показники зображення на моніторі, яке по ергономіці не поступається кращим зразками поліграфічної продукції.