Як скласти розпорядок дня ?

Правильно складений розпорядок - запорука успішного і легкого дня. Своє знайомство з тайм-менеджментом можна почати зі складання такого плану на день.
Інструкція
1
Ведіть щоденник. Одна справа - скласти план дня в голові, і зовсім інша - розписати його по годинах на папері. Варто класифікувати свої справи по групах: за часом, за важливістю, за іншими ознаками. А вже зроблене викреслюйте яскравим маркером. Так система вашого дня стане ще більш наочною.
2
Чи не "розпилюйтеся" по дрібницях. Чітко позначайте цілі і пріоритети, важливо володіти розумінням того, що обов'язково має бути зроблено сього дня, а що, в разі необхідності, можна перенести на наступний день.
3
Всі основні і складні справи плануйте на початок дня. У цей період голова ще свіжа і, як показує практика, вам доведеться докладати вдвічі менше зусиль на виконання задуманого.
4
Плануйте з розумом. Не ставайте рабами свого розпорядку, ця система повинна бути максимально гнучкою і змінюватися відповідно до ваших потреб. Так, якщо в середині робочого дня вам захотілося свіжої кави, продовжите п'ятихвилинну перерву між зустріччю і перевіркою пошти до двадцяти хвилин і сміливо присвятіть час, що звільнився виконання своїх бажань.