Як бути цікавим співрозмовником.

Вважається, що вміння підтримати бесіду - це талант, закладений в людині з дитинства. Однак, дотримуючись кілька простих правил, можна цілком успішно оволодіти цим мистецтвом в будь-якому віці.
Інструкція
1
Займайтеся самоосвітою. Читайте книги, дивіться фільми, ходите на вистави, не лінуйтеся перегортати новинну стрічку, адже цікаві співрозмовники виходять з всебічно розвинених людей.
2
Колекціонуйте історії. Світ повний дивовижних подій, фактів, жартів, якими при нагоді завжди можна розбавити бесіду. Візьміть за правило запам'ятовувати або записувати в день по одній історії, анекдоту, цікавою новини і не бійтеся вставляти цю інформацію в розмову. Так ви зможете завоювати собі репутацію відкритого, цікавої людини.
3
Слухайте. Найчастіше слухати опонента не менш важливо, ніж самому вести розмову. Навіть якщо співрозмовник розповідає щось не надто цікаве, намагайтеся приділяти його словами належну увагу. Час від часу кивайте, задавайте уточнюючі питання - це покаже співрозмовникові, що ви зацікавлені в тому, про що він говорить.
4
Говоріть правильно. Грамотно поставлена мова і красиво сформульовані пропозиції - обов'язковий аспект по справжньому захоплюючою бесіди. Якщо помічаєте за собою недорікуватість або відчуваєте труднощі при розставлених наголосів не полінуйтеся потренуватися перед дзеркалом, щоб набути впевненості в собі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XnqJsetevgI
Корисна порада
Постарайтеся не бути занадто нав'язливим, особливо, з малознайомими людьми, так ви досягнете тільки негативного ефекту.