Як зробити цегла. Як побудувати поріг будинку з цегли.

У наш час будівництво - це не тільки важкий, але і досить дорогий процес. Будівельні матеріали, інструменти і т.д. вилітають у величезну суму, тому багатьом доводитися імпровізувати на цьому полі діяльності. Хтось сам виготовляє інструменти, пристосування, а хтось навіть виготовляє будматеріали, шлакоблоки, цеглини і т.д. Звичайно, виробництво цегли в більших масштабах - це доля промисловості, але виготовлення їх в невеликих кількостях під силу і звичайній людині.
Вам знадобиться
  • - глина
  • - дошки 20мм
  • - цвяхи
  • - фанера
  • - металева бочка
Інструкція
1
Для початку необхідно виготовити форми для цегли. Їх можна робити як металевими, так і дерев'яними, але зупинимося на дереві. Беремо дошку не менше 20мм і з неї робимо форму під розмір цегли, сполуки робимо на цвяхах. Природно, потрібні верхня і нижня кришки, верхня повинна бути знімною, їх можна виготовити з фанери. Далі закладаємо форми глиною, утрясемо її, приберемо зайву глину, пригорнемо кришкою, потримаємо трохи і витягуємо заготовку.
2
Далі поміщаємо заготовки під навіс, їх потрібно сушити обов'язково в тіні, але не в закритому приміщенні, т.к. необхідно провітрювання. Чим менше вологість повітря, тим швидше висохнуть цеглини . Сушіння може продовжитися до двох тижнів.
3
необпаленої цеглини теж можна використовувати, але тільки для будівництва невеликих будівель, наприклад, сараю. Але можна спробувати їх обпекти, хоча цей процес не простий, і перший млинець, як звичайно, може вийти грудкою. Візьмемо металеву ємність, наприклад, бочку, без дна і без верху. Викопаємо півметрову яму в землі і розведемо в ній вогонь. Зверху ставимо цю бочку на яку-небудь підставку сантиметрів в 20-25 від землі, щоб не перекрити багаттю кисень. Укладаємо в неї цеглини , але так, щоб між ними була невелика відстань, і накриваємо зверху кришкою. Процес випалення повинен тривати приблизно 20 годин, після цього не потрібно нічого робити, нехай охолодження відбувається поступово.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FN-2u54U3tU
Зверніть увагу
Форми для цегли необхідно робити з припуском, тобто на сантиметр більше по висоті, довжині і ширині, т.к. при сушінні відбувається усадка, і цегла зменшується в розмірах.
Корисна порада
Уважно треба поставитися до заготівлі глини. Візьміть глину, налийте в неї трохи води і перемішуйте її, поки вона не вбере в себе воду. Коли вона буде готова для ліплення, потрібно скачати з неї 5-сантиметровий кульку. Після декількох днів сушки без впливу прямих сонячних променів подивіться, чи немає на ньому тріщин. Якщо є, то глина дуже жирна, і в неї потрібно додати пісок. Якщо ні тріщин, тоді упустите його з метрової висоти. Якщо кулька вціліє, добре, якщо ж ні, то глина «худа», і в неї потрібно додати жирної глини.
З цеглин в грі Minecraft можна зробити дуже красиві будівельні блоки. Цеглини можна зробити, переплавивши в грубці глину, яку знайти в грі досить складно.

Видобуток глини

Глина - досить рідкісний ресурс, знайти її можна на дні водойм, вона сірого кольору, але візуально з незвички її досить складно відрізнити від піску. Добувати глину найкраще за допомогою лопати, так буде швидше, оскільки під водою процес видобутку сповільнюється в кілька разів. Величезні поклади глини можна знайти на дні океану, але для її видобутку потрібно використовувати зачаровану броню або ж користуватися недосконалостями движка. Зачарований на підводне дихання шолом можна зробити за допомогою столу зачарования. Краще всього використовувати золотий шолом, оскільки на золото набагато простіше накласти Зачарование високого рівня. Якщо у вас немає можливості зробити стіл зачарования, для якого потрібно добути обсидіан і алмази, ви можете використовувати звичайні двері. Справа в тому, що при установці двері під водою виникає повітряний міхур, який дозволяє дихати під водою необмежений час, так що під час видобутку глини можна або переміщатися разом з дверима, або постійно повертатися до неї за запасом повітря. Для освітлення навколишнього простору, щоб відрізняти глину від піску і взагалі орієнтуватися в просторі, можна використовувати світильники Джека, які можна зробити з факела і гарбуза. Такі світильники не гаснуть під водою і дають дуже багато світла.

Виготовлення цеглин

накопали достатньо глини, можна підніматися на поверхню. З чотирьох грудок глини для зручності транспортування можна прямо в інвентарі в області крафта (створення блоків) збирати блоки глини, вони займають набагато менше місця. З них на верстаті можна отримати грудки глини назад, розмістивши блок глини в будь-якій комірці. Щоб отримати цеглини, потрібно помістити грудки глини в верхній осередок грубки, а вугілля або відро з лавою - в нижню. Через деякий час ви отримаєте цеглини. Щоб прискорити процес, використовуйте одночасно декілька грубок, але не відходьте від них далеко, оскільки «час іде» тільки в тій області світу, де присутні ви.Із чотирьох цегли, розміщених на верстаті або в вікні інвентарю квадратом, можна отримати цегляний блок. З таких блоків будують каміни і красиві будинки. На багатокористувацьких серверах цегляні блоки - дуже дорогий ресурс, оскільки видобуток глини - непроста і довгий справу. З цеглин можна робити сходи і полублокі.В останніх версіях гри при випалюванні в печі блоків глини можна отримати обпалену глину, яку можна забарвити в різні кольори.