Як підключити монітор до ноутбука. Як налаштувати монітор підключений до ноутбука.

До будь-якого сучасного ноутбука можна підключити монітор, розширивши тим самим можливості екрану. А прибравши ноутбук в сторону і підключивши до нього також клавіатуру і мишу, ви отримаєте звичайний комп'ютер зі звичною клавіатурою і монітором.
Інструкція
1
Підключивши монітор до ноутбука, можна не тільки вивести зображення на більший за розмірами екран, але і розширити робочий стіл, використовуючи в роботі дисплей ноутбука і екран монітора. Це особливо зручно для роботи дизайнерів, проектувальників, а також тих, кому необхідно одночасно працювати в декількох додатках.
2
Для підключення монітора вам необхідно підключити його до мережі електроживлення, і VGA кабелем підключити до аналогічного роз'єму на корпусі ноутбука.
3
Після того, як ви підключили VGA кабель, клацніть правою кнопки миші на робочому столі і виберіть пункт «Властивості» або «Персоналізація». Перейдіть в розділ «Властивості екрану» або «Параметри графіки» і виберіть один з варіантів виведення зображення: «Тільки ноутбук», «Тільки монітор», «Монітор і ноутбук» (дублювання зображення) або «Розширений екран». Вибравши тільки монітор в вихід зображення, зображення з ноутбука буде передаватися на монітор. Якщо вам потрібна однакова картинка і на ноутбуці і на моніторі, слід вибрати пункт «Монітор і ноутбук». Якщо вам потрібно розширити робочий стіл, виберіть «Розширений екран».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=t1o0AVwvQT4
Корисна порада
Точно так само можна підключити до ноутбука і сучасний LED або рідкокристалічний телевізор, оскільки такі телевізори з високим дозволом можуть виконувати функції звичайного монітора.
Використовуючи відеовихід ноутбука, до нього можна підключити телевізор, монітор або офісний проектор. Це дозволить вивести зображення на екран з більшою діагоналлю, ніж у вбудованого в ноутбук дисплея.
Інструкція
1
Якщо у ноутбука є роз'єм S-Video, до нього можна підключити телевізор. Спочатку запустіть вбудовану в BIOS машини утиліту CMOS Setup і виберіть систему кольоровості: PAL або NTSC, залежно від того, яка з них підтримується вашим телевізором. Потім, при знеструмленому устаткуванні, з'єднайте ноутбук і телевізор між собою. Якщо останній має вхід S-Video, використовуйте кабель, що має відповідні роз'єми з обох сторін. У разі ж, якщо у телевізора є тільки композитний відеовхід, використовуйте перехідник - готовий або саморобний. В останньому випадку відеосигнал зі штирька 3 роз'єми S-Video подайте на вхід телевізора безпосередньо, сигнал кольоровості зі штирька 4 - через конденсатор ємністю в кілька сотень пикофарад. Контакти 1 і 2 використовуйте як загальних.
2
Щоб ноутбук почав виводити зображення на вихід S-Video, необхідно включити спочатку телевізор, і лише потім комп'ютер. Якщо все зроблено правильно, то незабаром після перемикання телевізора в режим прийому сигналу з низькочастотного входу і включення ноутбука ви побачите на екран е заставку BIOS.
3
Монітор підключайте до ноутбуку кабелем стандарту VGA або DVI, залежно від того, якими роз'ємами обладнані апарати. Вони при цьому також повинні бути знеструмлені. Підключити монітор VGA до ноутбуку з виходом DVI можна через перехідник фабричного виробництва. Зворотна операція неможлива.
4
За умовчанням на портативному комп'ютері включений режим виведення зображення тільки на власний дисплей. Щоб відеосигнал з'явився на зовнішньому інтерфейсі, натисніть одночасно клавішу Fn і F-клавішу, на якій є стилізоване зображення монітора. Зазвичай це клавіша F8. Подаючи таку команду, можна циклічно перемикатися між трьома режимами: тільки вбудований дисплей, тільки монітор, і те й інше. Останній з цих режимів в деяких машинах відсутня.
5
Деякі телевізори оснащені входами VGA або DVI. В цьому випадку скористайтеся таким входом - він забезпечить більш високу якість зображення, ніж композитний відеовхід. Те ж стосується і офісних проекторів, обладнаних обома видами входів.
Зверніть увагу
Все перемикання здійснюйте при знеструмленому оборудованіі.Не здійснюйте публічний показ чужих матеріалів без дозволу правовласника.